Domácí tým hrál o titul, hosté o setrvání v soutěži. Již ve druhé minutě poslal domácí do vedení svou první brankou v zápase Ramšák. O pár minut později Kaválek z penalty vyrovnal. Jenže to bylo ze strany hostů vše. Další branky již stříleli pouze domácí. Ve druhém poločase mohl Kaválek z druhé penalty snížit, ale neproměnil a ihned z protiútoku Gajdasz naopak zvýšil na 5:1. A v závěru ještě Ramšák svou čtvrtou trefou v zápase završil stav na konečných 6:1. Domácí tak slaví postup a Novostrašečtí i přes vysokou porážku zůstali na nesestupové třinácté pozici.

„Bohužel někteří hráči nám již podepsali volné přestupy, a tak jsme jeli na zápas hodně rozložení. Podle toho to na hřišti vypadalo. Nebyli jsme vůbec koncentrovaní, hráli jsme špatně a zápas proto dopadl tak jak dopadl,“ přiznal po posledním utkání sezony trenér poražených Ján Ducár.

Poříčany – Nové Strašecí 6:1

Branky: 2. , 21. , 26. a 82. Ramšák, 43. Koula, 61. Gajdasz – 7. Kaválek (z PK). Rozhodčí: Zuskin. ŽK: 1:2. Diváci: 300. Poločas: 4:1.
Sokol Nové Strašecí: Kleinmond – Mžourek, Elsnic, Bláha, Ducár (82. Klíma) – Beneš, Hartman, L. Mrázek, Erba – Kapek, Kaválek.

Jsou první. Fotbalisté Zavidova vyhráli krajskou I.B třídu ve skupině A. Po roce mohou postoupit zpět do I.A třídy