Hned ve druhé minutě se na hranici šestnáctky uvolnil Kalaš, přistrčil míč Slánskému a ten prostřelil Kleinmonda – 0:1. Do dvoubrankového vedení šli hosté ve 26. minutě. Krupička hodil na půlící čáře aut doslova soupeři, míč se dostal k Jeslínkovi, ten obešel ve vápně dva domácí hráče a přiklepl jej Slánskému, který s jemnou tečí někoho z clonících hráčů prostřelil Kleinmonda podruhé – 0:2. Jen o chvilku později dostal parádní míč za domácí obranu exligista Jeslínek a s přehledem překonal Kleinmonda potřetí – 0:3. V závěru poločasu se na vápně uvolnil Kalaš a přízemní střelou zvýšil na 0:4.

Domácí nebyli nebezpeční ani ve druhém poločase, naopak hosté v 61. minutě zvýšili na 0:5, když se ze čtrnácti metrů trefil do levé šibenice Pozníček. V 87. minutě nejprve Kleinmond zlikvidoval dvě tutovky soupeře, ale na Buldrovu dorážku hlavou již neměl šanci reagovat – 0:6.
„Tentokrát není moc co hodnotit. Soupeř byl po celý zápas lepší a vyhrál zaslouženě,“ uznal po utkání sportovně hrající asistent domácího kormidelníka Jan Mrázek.

Nové Strašecí – Klíčany 0:6

Branky: 2. a 26. Slánský, 28. Jeslínek, 40. Kalaš, 61. Pozníček, 87. Buldra. Rozhodčí: Ježek. ŽK: 8:1. Diváci: 90. Poločas: 0:4.
Sokol Nové Strašecí: Kleinmond – Mžourek, Elsnic, Bláha, M. Krupička – Bejbl (58. Titlbach), Hartman, L. Mrázek, Nováček – Čech, Zíb (81. Gregor).