Úvod plný nepřesností ukončil v 11. minutě Krupička, když nadvakrát dostal po rohovém kopu míč za záda Zajíčka – 1:0. O deset minut později prošel Krupička přes tři hráče soupeře, ale na Zajíčka nevyzrál. Hosté byli v koncovce nepřesní, a tak je domácí ve 38. minutě potrestali. Klímův odkop od branky prodloužil hlavou ve středovém kruhu L. Mrázek mimo dosah obránců a Nováček zakončil únik přesnou střelou podél Zajíčka – 2:0.

Druhý poločas dlouho nepřinášel žádné vyložené šance, hra se odehrávala mezi vápny a když už se některý z týmů dostal k zakončení, tak bylo nepřesné. Až v 85. minutě Klíma likvidoval hlavičku Pinkase z bezprostřední blízkosti a následný protiútok zazdil váhavostí Krupička. V 90. minutě vysunul Jan Mrázek svého bratra Lukáše, toho Zajíček vychytal, stejně i Gregorovu dorážku, ale na pokus Jemelky byl již krátký – 3:0.

„Tentokrát se mi to hodnotí jednoduše. Skvělý výkon všech, i střídajících. Konečně se nám povedlo přenést nasazení z tréninku i do zápasu,“ byl nadšený hrající asistent domácího týmu Jan Mrázek.

Nové Strašecí – Hřebeč 3:0

Branky: 11. Krupička, 38. Nováček, 90. Jemelka. Rozhodčí: Vlk. ŽK: 3:2. Diváci: 60. Poločas: 2:0.
Sokol Nové Strašecí: Klíma – Hartman (80. Titlbach), Elsnic, Bláha, Mžourek – Čech (89. J. Mrázek), Gregor, L. Mrázek, Nováček – Krupička (88. Jemelka), Zíb (90. Bejbl).