Lišany – Braškov 2:1

Úvod utkání patřil hostům, ale ti své šance neproměnili. Domácí vyrovnali hru a ve 34. minutě se po kolmé přihrávce Medřického prosadil Mutinský – 1:0. Hosté šli do druhé půle viditelně se snahou srovnat, ale Haifler v 52. minutě doklepl do sítě gólmanem Kohoutem vyražený míč a navýšil vedení domácích – 2:0. Velkou šanci neproměnil Roušavý, když běžel sám na gólmana. Hosté snížili v 70. minutě Nachtigalem – 2:1. Domácí v závěru odolávali tlaku soupeře, ale sami se dostávali, zejména Roušavým, do šancí. Jenže další branka už nepadla a výsledek se tak k radosti domácích hráčů a fanoušků už nezměnil.

„Na rozdíl od předchozího zápasu v Rakovníku jsem měl na lavičce pět hráčů, což bylo důležité. I když jsem nakonec využil jen tři možnosti střídání, neodešli jsme ve druhé půli fyzicky. Zároveň jsme dokázali eliminovat nebezpečné střelce soupeře Jaroše a Štoncnera a povolili Braškovu jen jediný gól, čímž jsme položili základ k cenné výhře,“ radoval se trenér vítězů Václav Švelch.

Branky: 34. Mutinský, 52. Haifler – 70. Nachtigal. Rozhodčí: Brýl. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0.
SK Lišany: Z. Řepka – Kindl, Ledvinka, Haifler, Feher – Hanzl, L. Řepka, Medřický, Žalud (40. Roušavý) – Paseka (90. Beneš), Mutinský (76. Bagi). 

Miloslav Doležal