Tn. Rakovník B – Klobuky 0:1

Rezervní tým Tatranu přivítal na svém hřišti předposlední Klobuky. Domácí měli v první půli dvě velké šance, ale Čermákovu střelu vyrazil hostující gólman a podařilo se mu vyřešit i velký závar ve vlastní šestnáctce. Hosté si nevypracovali žádnou šanci a tak se o pozdvižení starala zejména trojice sudích.

V úvodu druhé půle spálil velkou šanci Tauš, když v dobré pozici hlavičkoval těsně vedle branky. Hosté si vypracovali velkou šanci v 66. minutě, ale domácí Beneš skvěle zasáhl. Čtvrt hodiny před koncem vyškrábl Jiříkův pokus mimo branku gólman hostů. Rozhodnutí tak přinesla 81. minuta, když Čermákovo zpracování míče na břicho k údivu všech posoudil sudí po domluvě s pomezním jako penaltové. Čížek z ní poslal hosty do vedení, které v závěru uhlídali.

Václav Eck, trenér domácího týmu prohlásil: „Nemá cenu se vyjadřovat k rozhodčím, s tím už nic neuděláme. Kdybychom dali góly, nemuseli nás výroky sudích dráždit. Bohužel řada zkušených hráčů nedokáže tým v takové situaci podpořit, vyhecovat a jsou naopak negativní. Musíme tohle odstranit.“

Branka: 81. Čížek (z PK). Rozhodčí: Šesták. ŽK: 5:1. Diváci: 20. Poločas: 0:0. Tatran Rakovník B: A. Beneš – M. Kučera, V. Beneš, Hájek, Jiřík – Sahadiak (65. J. Beneš), Lisner, Čermák, Vait – Makram (60. Zaspal), Tauš. (md)

Devera: Nebylo to ke koukání