Domácí s několika dorostenci nezačali dobře, když hned ve druhé minutě inkasovali branku od Daniela, ke kterému prošel míč z levé strany na hranici penaltového puntíku – 0:1. Vyrovnat mohl ve 14. minutě Mareš, ale Tůma v brance Votic byl u pravé tyče včas. Hostující Říha mířil naopak v nadějné pozici vysoko nad. Neuspěl ani hlavičkující Pelc, jenž trefil střed branky.

Ve 48. minutě přehodil Kotaska vyběhnuvšího Tůmu, ale míč skončil metr vedle branky. O deset minut později vychytal Pešek tutovku Kramného. Z totožné pozice jej v 65. minutě ovšem Říha překonal – 0:2. O minutu později střílel ve velké šanci pánu Bohu do oken votický Munkači. Dvacet minut před koncem byl ve vápně faulován Procházka, ale Faigl z penalty branku přestřelil. V závěru ještě několikrát výborně zasáhl Pešek, ale domácím to k bodům nepomohlo.

„Hráli jsme ve specifické sestavě, hodně prostoru dostali dorostenci, pro které je to dobrá zkušenost. Škoda brzy inkasované branky. I my měli šance, ale žádnou jsme na rozdíl od soupeře nedokázali proměnit. Zápasu by možná slušela remíza, ale soupeř byl produktivnější a tak vyhrál. I tak jsme s výkonem spokojeni,“ řekl po utkání brankář domácích Tomáš Pešek.

SK Rakovník B – Votice 0:2

Branky: 2. Daniel, 65. Říha. Rozhodčí: Cílek. ŽK: 3:4. Diváci: 55. Poločas: 0:1.
SK Rakovník B: Pešek – Mates, Pelc, Faigl, Mareš – Kotaska, Itner, Jirásek, Weis (76. Podhorský), Mašek (76. Srnec) – Kýzl (70. Š. Procházka).