Lubná shání hráče, kde se dá a pomůže jí i Zavidov. Ale až po derby, kdy jí pouští Tomáše Kocha, který se vrátí k fotbalu po roční pauze. Vše zařídil jeho švagr Milan Polák, nový kouč Lubné, který právě párkrát v Zavidově působil a o to víc se sem na zápas těšil. „Bohužel, hrát jsem nemohl, v týdnu jsem si natáhl sval,“ litoval. Ještě víc pak prohry 1:3, protože svůj tým při vynikající znalosti protihráčů dobře takticky připravil a poměrně dlouho sahal po lepším výsledku.

První velkou šanci měl totiž hostující Suchý, ale Kraus ho vyčapal. To na druhé straně gólman Herink v poslední minutě poločasu špatně odhadl Neveďala, ten místo centru vypálil na přední tyč a Zavidov vedl. Ovšem po pauze Suchý napravil pokaženou šanci z první půle a hlavou po rohu srovnal.

I. B třída: Lubná (v černozeleném) potvrdila dobrou formu, Vinařice porazila 4:1.
Derby v Lubné srovnal domácí Henzély ve třetí minutě nastavení

„V tu chvíli byli hosté docela na koni, naštěstí se nám povedly dvě protiakce a obě skončily gólem,“ oddechl si trenér vítězů Daniel Devera.

Nejprve Neveďal přesně našel Hanycha a poté Ždánský pro změnu Korčáka. Od té chvíle měl Zavidov hru v moci, vršil šanci za šancí, ale už proměnil jen Hanych.

„Dařilo se nám pak všechno kromě koncovky. Nicméně jestli takhle Lubná vydrží hrát, nebude mít problémy, hodně nás trápili,“ přiznal Daniel Devera.

Milan Polák litoval ztracené šance. „Po vyrovnání jsme vypadali dobře, ale když jsme inkasovali, Zavidov se rozehrál a mně se projevilo, že nemám koho střídat. Kluci ale zápas odmakali a chválím je,“ dodal Milan Polák.

Fotbalová příprava: SK Rakovník B (v červeném) hostil Zavidov.
Tři svatby a fotbalový pohřeb? V Zavidově ani náhodou!