Pavlíkov – Vědomice 1:4

Do zápasu lépe vstoupily hostující hráčky. Územní převahu naštěstí dlouho nedokázaly gólově zúročit, ovšem střelami z dálky nebezpečně ohrožovaly branku Krejčové. Udeřily po necelé půl hodině hry.

Lvice nastoupily do druhého poločasu velmi odhodlaně a také to prvními minutami na hřišti potvrdily. Ovšem jakoby prokletí Lvic pokračovalo a i branka Vědomic byla nedobytná. Jak vstřelit branku předvedla v 66. minutě hostující útočnice. Na to Lvice dokázaly ihned odpovědět. Po tlaku ve vápně Hajnová prostřelila vše, co jí stálo v cestě. Domácí vycítily šanci na srovnání, proto zamkly své soupeřky na vlastní polovině, ale ani po obrovské bojovnosti se nedočkaly snížení. Naopak, Šarlingrová po rohovém kopu poslala nešťastně s pomocí tečí do vlastní sítě.

„První poločas byl z naší strany laxní a z toho pramenily i dvě hrubé chyby, které soupeřky potrestaly. Druhý poločas byl o poznání lepší, ale naše nemohoucnost vstřelit branku je stále veliká. Nemám ve zvyku se zmiňovat o rozhodčích, ale to co předvedl pan Petr Beneš, to budu dlouho vstřebávat. Podle delegovaného pomezního rozhodčího měly být ve druhém poločase nařízené tři pokutové kopy a jedna červená karta. Při dotazu, proč tedy pomezní rozhodčí neupozorní hlavního, když situaci ve vápně vidí lépe, mně bylo řečeno: nemáme komunikátory, tak si to pískejte samy. Chápu, že ženský fotbal na téhle úrovni není pro rozhodčí zajímavý, ale proč tak pohrdavé chování,“ nechápavě zhodnotila výkon rozhodčího trenérka domácích Veronika Bártová.

SK Pavlíkov: Krejčová – Řenčová, Šarlingrová, Kieryková, Andrová – Hajnová, Brabcová, Pázlerová, Čadková – Čechová, Churanová, stř. Kristianová.

(ab)