V zápase čtrnáctého a šestnáctého týmu tabulky šlo o hodně. Domácí byli v úvodu lepším, pohyblivějším týmem a ve 21. minutě se zásluhou Petžílky dostali do vedení. Když Vodecký a Nehoda po dalších špatně ubráněných standardkách zvýšili na 3:0, nevypadalo to s hosty dobře. V závěru první půle se ocitl sám před domácím gólmanem L. Mrázek a dal hostům naději do druhé půle – 3:1.

Oba týmy si ve druhém poločase vypracovaly mnoho šancí, ale branky dlouho nepadaly. Za hosty neuspěl ve dvou únicích Zíb, jednou Krupička s Čechem. Vždy je vychytal Němčanský. Gregor přestřelil branku z malého vápna. A tak domácí v závěrečné čtvrthodince Hrubým a dvakrát Slunéčkem navýšili skóre až na hrozivých 6:1.

„Do utkání jsme vstoupili špatně, nedostupovali jsme soupeře a pustili ho do hry, což jsme po zbytek zápasu nedokázali zlomit. V poločase jsme si něco řekli, vytvořili si čtyři tutové šance, kdy jsme šli sami na gólmana, ale gól jsme nedali. Naopak soupeř přidal tři. Body se odvézt daly,“ uvedl hostující trenér Ján Ducár. 

Kosoř – Nové Strašecí 6:1

Branky: 74. a 84. Slunéčko, 21. Petržílka, 33. Vodecký, 41. Nehoda, 90. Hrubý – 43. L. Mrázek. Rozhodčí: Glogar. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 3:1.
Nové Strašecí: Klíma – Mžourek, Elsnic, Bláha (33. Zíb), Titlbach – Bejbl (63. Jemelka), Gregor, Čech, L. Mrázek, Nováček – Krupička.

Miloslav Doležal