Rakovník vyrukoval do zápasu nakonec s brankářem Zachem, jehož do Zavidova nepustil kvůli zranění Peška. Ale přesto hosté začali nejhůř jak mohli. Severinovi v tutovce skočila meruna na holeň a míč šel mimo, na druhé straně si Kýzl dal vlastence.

Domácí pak utekli na 2:0 a hosté už ve zbytku zápasu jen dotahovali. Před půlí to byl Červený z penalty za zákrok na Schwendta, ve druhé skórovali opět Červený a Severin. „Vždycky když jsme snížili a vytvořili si tlak, tak jsme z protiakce inkasovali. Nejhorší je, že tři góly jsme soupeři opravdu doslova darovali a sami zahodili minimálně čtyři jasné šance. V ani jednom přípravném zápase jsme tolik možností neměli,“ podotkl naštvaný trenér Rakovníka Petr Vecka.

I. A třída: Nové Strašecí pokračuje je vzepjetí, doma porazilo Velkou Dobrou 5:2. Radost dvojky Šrédl - Holub
Zlaté body na úvod, Strašecí je vystřelil parádním rohlíčkem Šrédl

Rozmrzelý byl i ze způsobu vedení zápasu. „Naše první penalta asi moc nebyla, naopak jasnou ve druhé části už rozhodčí (Babák) neodpískal. Hlavně řídil utkání jako žákovské, každý kontakt byl faul,“ mrzelo ho.

Za ztrátu si ale Rakovník může hlavně sám, šance měl proměnit a v obraně musí být pevnější. „V tom se musíme opravdu zlepšit,“ je jasné Veckovi, jehož tým nyní čekají Klecany. Hraje se v neděli 19. března od 15 hodin.

Nelahozeves – SK Rakovník 4:3 (2:1). Branky: 18. vlastní Kýzl, 34. a 65. Jan Holý, 83. Kaplan - 43. a 86. Červený (první z PK), 73. Severin. Rozhodčí: Babák. Diváků: 30.

Rakovník: Zach – Kotaska, Šindler, Kýzl, Jiří Holý (67. Jirásek) – J. Pavlík (67. Mareš), Itner, Červený – Pucholt – Severin, Schwendt (81. T. Pavlík).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...