Zatímco v útoku ukázala obě mužstva kvalitu, dozadu to šlapalo spíš domácím. Hosté bránili trochu moc liknavě, přitom dvojka Jaráb - Danda už svoje kvality v minulosti ukázala. Mšecko-strašecké mužstvo však lehce ementálovité fazony hostující defenzivy rádo využilo. Hlavně pak aktuálně nejlepší střelec týmu Jiří Kapek, který v posledních týdnech září a tentokrát zaznamenal hattrick. Perfektně si vybírá místo, a tak mu jednou nabídl jasnou šanci Kučera, podruhé dorážel ránu Neužila a nakonec si našel Nováčkovu přihrávku pod sebe.

Trefily se také další hlavní ostřelovací pušky flinty domácích Kučera a dokonce dvakrát Svoboda. Přitom hrál jen posledních dvacet minut, ale dal Vranému slušnou "Sodu". To na druhé straně citelně právě nejlepší střelec scházel. Dokonce ten úplně nejlepší v celé soutěži. Kubík je však zraněný a Vraný si bez něj neporadilo.

„Výhra je zasloužená, branek jsme klidně mohli dát víc. Třeba Sklenkovi nebylo přáno, dvakrát trefil břevno. Celkově jsem spokojen, hlavně s druhým poločasem, nicméně jedna věc mě trochu štve, že jsme neudrželi čisté konto. Ale Vraný dopředu nehrálo zle,“ uznal trenér domácích Jan Mrázek.

A jaký byl podle něj první půlrok po netradičním spojení dvou tradičních klubů? „Nebylo to úplně jednoduché, v podstatě nikdo jsme nevěděli, co od toho čekat. Tým si musel pochopitelně trochu sednout, ale kvalitu ukázal. Pár výsledků mě sice mrzí – hlavně na Dobré nebo v Hostouni a vůbec nejvíc ve Lhotě, ale aspoň máme na čem pracovat,“ usmál se Muromec na lavičce Mšece/Nového Strašecí.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...