Klobuky – Zavidov 1:1,
na penalty 3:2

„Takhle se o body nehraje. Chybělo tam všechno. Bojovnost, chuť vyhrát, zápal pro hru, emoce. Zápas jsme pouze odehráli a snad ani nechtěli vyhrát,“ zhodnotil utkání rozmrzele trenér hostů Daniel Devera.

Úvodní čtvrthodina zápasu nepřinesla pěknou podívanou. Nekvalitní terén nutil týmy hrát jednoduché nakopávané míče, a tak se hrálo převážně mezi šestnáctkami. V 18. minutě unikl po straně Korčák, poslal do vápna centr a míč si našel nabíhající Klouček, který mířil hlavou přesně – 0:1. Domácí se dostávali k zakončení sporadicky, ale v závěru poločasu musel Štiller předvést své umění, když likvidoval bombu domácích.

Úvod druhé půle patřil hostům, kteří kombinační hrou zatlačili domácí. Jenže netrvalo dlouho a hra začala připomínat první půli. Domácí se dostali do hry, zahrávali několik standardních situací, z nichž nakonec Svoboda vyrovnal. Hosty od větší pohromy zachránila navíc tyč. Zavidovští po vyrovnání přidali, vytvořili si šance, ale kýženou vítěznou branku nevstřelili. Jelikož v následujících pokutových kopech hosté třikrát neuspěli, připsali si prémiový bod domácí.

Branky: 71. Svoboda- 18. Klouček. Rozhodčí: Kubečka. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:1.
FC Zavidov: M. Štiller – Korčák, Vitner, Hornof, Koch, Knor (61. D. Štiller), Žďánský, Dvořák, Klouček, Hvězda, Zuda (78. Denk).  (md)

Sokol Hostouň B - Tatran Rakovník B 5:3, I.B. tř. 27. 5. 2018
Kouč Eck: Podržel nás Kabele a byli jsme efektivní v útoku