Hosté s výraznými posilami Krimlákem, Maříkem nebo Houškou jako nováček moc nepůsobili, v týmu mají obrovskou dávku zkušeností. Také dost dlouho vedli, když jedna z posil Krejza, který Strašecké trápil dlouho v dresu Nelahozevsi, dotlačil merunu za brankáře Klímu (28.). Vyrovnat mohl Šrédl, ale svou střelu poslal jen do tyče. Nicméně konstrukci pak trefili také hosté a kdyby šli do vedení 0:2, asi by bylo s domácími zle.

Takhle byli pořád na dostřel a nakonec se vyrovnání dočkali. V 66. minutě se jim povedla pěkná akce po ose Svoboda – Sklenka - Šrédl a ten hlavou vyrovnal.

Strašecí pak sahalo i po třech borech, rána zkušeného L. Mrázka zpoza vápna však trefila opět jen tyčku.

„Šancí tam bylo ale víc, měli je i hosté. Hráli opravdu výborně a jestli nás tohle čeká i v dalších kolech, pak potěš pánbůh,“ usmál se trenér Strašecí Jan Mrázek. Remízu a bodík tedy bral. „Určitě, soupeř měl vekou kvalitu. Kdyby to tam Lukášovi spadlo, bylo by to skvělé, ale góly mohl dát také soupeř. Remíza je spravedlivá,“ uznal trenér bubáků.

Nové Strašecí – Kralupy 1:1 (0:1). Branky: 66. Šrédl - 29. Krejza. Rozhodčí: Asník. Diváků: 100.

Strašecí: Klíma – Erba, Mžourek (46. Paluba), Podzemský (76. Hartman), Mašek (56. Gregor) – Čech, Sklenka, L. Mrázek, Nováček (56. Krupička) – Svoboda, Šrédl.

Ze třetího ročníku závodů Freestyle Battle Lišany 2022 v sobotu 13. srpna.
Video, foto: Workouteři se utkali na závodech v Lišanech