Na hrotu s Ducárem, který přišel v týdnu z Nového Strašecí výměnou za Čecha a na stoperské dvojici s mladíky Čadkem a Šindlerem šla hostující rezerva SK Rakovník do vedení v 18. minutě, když Jan Červený usměrnil do sítě zády rohový kop Ducára – 0:1. Domácí zahrozili dvěma trestnými kopy, ale Pešek byl na místě. Na druhé straně neuspěl Šindler, ani Ducár.

Do druhé půle vstoupili hosté hned s pěti změnami v sestavě, když nastoupili hráči A týmu, jejichž zápas byl odložen. Přesto po chybě Tvrze měli šanci domácí, ale Pešek konečky prstů zachránil. Po hodině hry vystihl Pucholt malou domů domácího stopera a obstřelením gólmana zvýšil na 0:2. V závěru se ještě po rychlých protiútocích prosadili uzdravený Rohla – 0:3 a posila Ducár - 0:4.

„Musím pochválit mladou stoperskou dvojici, hrála výborně. Ale podali jsme týmový výkon a ve druhé půli byla znát pětice hráčů A týmu,“ vyprávěl po vítězném utkání gólman rezervy SK Rakovník Tomáš Pešek. „Vyhráli jsme zaslouženě,“ přidal brankář hostujícího celku.“

Zdice – SK Rakovník B 0:4

Branky: 18. Jan Červený, 64. Pucholt, 79. Rohla, 84. Ducár. Rozhodčí: Kaucký. ŽK: 5:2. Diváci: 130. Poločas: 0:1.
SK Rakovník B: Pešek – Mates (46. Pelyak), Šindler, Čadek, Jirásek (46. P. Tvrz) – Rohla, Pucholt, Pelc (46. Hamouz), Mareš (46. Vilímek) – Ducár, Jan Červený (46. Milec).

Miloslav Doležal