Vzhledem k tomu, že o necelé tři hodiny později hrál A tým SK Rakovník zápas ČFL, nastoupila rezerva se šesti dorostenci v základu. A překvapivě šli hosté ve 3. minutě do vedení, když se z penalty trefil Faigl. Jenže radost trvala pouhou minutu, než vyrovnal Reichenauer. A jen o chvilku později se prosadil Matějka, čímž poslal domácí do vedení. V 11. minutě se prosadil Prokeš a s hosty to nevypadalo dobře – 3:1. Ještě před odchodem do kabin přidal gól Matějka – 4:1.

Do druhé půle šli hosté bez gólmana Buchláka, který pospíchal do Rakovníka na zápas ČFL a do branky mířil Faigl. Když domácí v rozmezí šesti minut nastříleli další tři branky, byli hosté na ručník. V závěrečné čtvrthodině se domácí brankostroj zadrhl, přesto hosté odjíždějí s vysokou porážkou.

„Jsem pro, aby v béčku dostávali šanci dorostenci, proto béčko je. Ale hrát s deseti dorostenci, kteří navíc musí hrát svoji soutěž, to nelze zvládat. A bez hráčů se fotbal hrát nedá. Ač jsou domácí podprůměrným týmem, byli individuálně lepší. Všem, kteří do Příbrami odjeli, děkuji,“ uvedl trenér rakovnické rezervy Zdeněk Weis.

Sp. Příbram – SK Rakovník B 7:1

Branky: 6. , 41. a 59. Matějka, 4. a 58. Reichenauer, 11. Mezera, 54. Prokeš – 3. Faigl (z PK). Rozhodčí: Pudil. ŽK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 4:1.
SK Rakovník B: Buchlák (46. Mašek) – Mareš, Šindler, Čadek, Jirásek – Mates, Itner, Vydra (19. L. Konopásek, 74. Valcha), Srnec (62. Holý) – Jan Červený, Faigl.