Libušín – SK Rakovník B 6:1

Ještě v jarní sezoně byl mezi oběma týmy rozdíl dvou soutěží, a to se zejména ve druhém poločase projevilo, hlavně ve zkušenostech. Úvod utkání patřil hostům, byli aktivnější, ale do šancí se nedostávali. A tak se prosadil v 18. minutě Křemen, když se prosadil přes několik hráčů soupeře – 1:0. Za hosty mohli srovnat Jan Červený, či Kalaš, oba však v koncovce selhali.

I druhý poločas začali hosté aktivně a byl to opět Kalaš, který mohl srovnat, leč nepodařilo se. V 51. minutě tak Křenek z blízka dorážel do sítě rohový kop – 2:0, a v 59. Křemen navýšil střelou z trestného kopu na 3:0. Chvilku nato snížil parádní střelou z více než třiceti metrů Pucholt, když míč otřel o tyč domácí branky. Do další šance se řítil Kalaš, byl zřejmě faulován, ale sudí nechal ve hře pokračovat a domácí z protiútoku Křemenem zvýšili na 4:1. V závěru ještě zasadil hostům dva brankové údery Čurda (5:1 a 6:1) a pečetil tak vysokou výhru domácích.

„Je škoda, že odjíždíme s takovým debaklem. Domácím jsme byli minimálně rovnocenným soupeřem, avšak domácí trestali naše chyby,“ uvedl po utkání vedoucí hostujícího mužstva Petr Kýzl.

Branky: 18. , 59. a 67. Křemen, 79. a 84. Čurda, 51. Křenek – 63. Pucholt. Rozhodčí: Nerad. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0.
SK RakovníK B: Buchlák – Pelc, Šika, Šindler, Jirásek (74. Faigl) – Kalaš, Weis (68. Mates), Čech (46. Mareš), Pucholt, P. Tvrz – Jan Červený. 

Miloslav Doležal