Hostům se vydařil skvěle úvod a již v 7. minutě usměrnil Hartman do sítě Kaválkův centr – 0:1. Ve 12. minutě se k odraženému míči dostal Kaválek a přízemní ranou zvýšil na 0:2. Domácí hrozili hlavně po standardních situacích, ale obrana hostů byla pozorná.

V úvodu druhé půle snížil po špatném odkopu Beneše Procházka, ale to bylo ze strany domácích vše. V 69. minutě vysunul J. Mrázek Svobodu, ten však mířil jen do boční sítě. O pár vteřin později si oba spolupráci zopakovali, jen Svoboda místo střely našel centrem Erbu a ten rybičkou poslal míč do sítě – 1:3. V 77. minutě pečetil výsledek Svoboda, když z hranice šestnáctky poslal míč do protipohybu gólmana Šimka – 1:4.

Trenér Ján Ducár zářil spokojeností. „Vstoupili jsme do zápasu tím nejlepším možným způsobem, vedli jsme brzy dva nula a byli jasně lepší. Soupeře jsme do ničeho nepustili,“ řekl k první půli trenér Nového Strašecí. „V úvodu druhé půle domácí snížili, ale to nás probralo. Opět jsme začali hrát to, co jsme chtěli a navýšili až na konečných jedna čtyři, radoval se z výhru hostující kouč. 

Tuchlovice – Nové Strašecí 1:4

Branky: 49. Procházka – 7. Hartman, 12. Kaválek, 69. Erba, 77. Svoboda. Rozhodčí: Blatný. ŽK: 0:3. Diváci: 150. Poločas: 0:2.
Sokol Nové Strašecí: Klíma – Mžourek, Elsnic, Trégr, Beneš – Hartman (84. Ducár), L. Mrázek, Trnka, Erba – Kaválek (33. Svoboda), Kapek (64. J. Mrázek).

Miloslav Doležal