Unhošť – Tn Rakovník B 1:1 na penalty 3:1

Na těžkém a nerovném terénu šli domácí brzy do vedení, když poblíž Vrábíka stojící Neuberger bez cizí pomoci upadl a sudí k nemilému překvapení hostů pískl penaltu. Tu sám postižený proměnil – 1:0. Vyrovnat mohl Tauš, ale po Vrábíkem zahrané standardní situaci hlavičkoval z nadějné pozice nad branku.

Úvod druhé půle patřil hostům. Na přetažený rohový kop si naběhl na zadní tyč Zaspal a vyrovnal – 1:1. I nadále byli hosté aktivnější, ale dostat se na dostřel domácí branky jim bylo všemožně stěžováno. Domácí se v 70. minutě radovali, když Benešem vyraženou střelu doklepl do sítě jeden z útočníků, ale praporek pomezního byl proti. Stejně dopadl o chvíli později i hostující Vild, který si zaběhl za obranu a akci úspěšně zakončil. I zde radost zhatil praporek pomezního rozhodčího.

A tak došlo na penalty. Domácí proměnili tři ze čtyř, za hosty uspěl pouze J. Beneš. Tauš, Vrábík a Vild své pokusy neproměnili, a tak domácí získali bod navíc.

„Celý týden jsme hráče připravovali na specifika zápasu v Unhošti. Rozhodčí na nás byl přísnější a my měli problémy si s tím poradit,“ řekl po utkání dost zklamaně trenér rezervy rakovnického Tatranu Václav Eck. „Pro naše mladíky to byla dobrá zkušenost,“ dodal rakovnický kouč.

Branky: 12. Neuberger (PK), rozh. PK Hoch – 52. Zaspal. Rozhodčí: Jarolímek. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0.
Tatran Rakovník B: A. Beneš – Zaspal, Vrábík, Kollár, J. Kučera – Tauš, Vávra, Černý, Vild – J. Beneš, M. Kučera.