Lubná – Vinařice 3:3, na penalty 3:4

Domácí inkasovali již v 10. minutě od Kořínka, ale vzápětí brankář Doležal fauloval Varyše a musel do sprch. Do branky hostů šel obránce Suchý a Koch za tři minuty vyrovnal. Ve 21. minutě poslal Trejbal domácí do vedení – 2:1. Hosté po hodině hry opět vyrovnali Kořínkem 2:2, ale Henzély devět minut před koncem opět vrátil vedení Lubné – 3:2. Jenže hosté podruhé v oslabení srovnali, a to v 86. minutě Zelenkou – 3:3. V následujících penaltách měli hosté pevnější nervy.

„Zápas jsme si prohráli sami, všechno nám šlo na ruku. Sice jsme tradičně brzy prohrávali, ale od 12. minuty hráli hosté o deseti. My skóre otočili a mohli přidat další branky, bohužel útočníci nebyli schopní trefit ani prázdnou branku. Hostům chytal hráč z pole a my nebyli schopni pořádně vystřelit. Ve druhé půli hosté svým nadšením a bojovností zápas srovnali a klidně mohli vyhrát. Z naší strany absolutně nezvládnutý zápas. Máme problém ve všech řadách. Obránci jsou nedůrazní, pomalí, se špatnou rozehrávkou, záložníci úplně propadli a útočníci potřebují deset šancí na gól. Tato soutěž vyžaduje prostě mnohem víc,“ zlobil se trenér Baníku Lubná Zdeněk Vopat.

Branky: 15. Koch, 21. Trejbal, 81. Henzély – 10. a 63. Kořínek, 86. Zelenka. Rozhodčí: Braunšveig. ŽK: 2:4. ČK: 12. Doležal, 90. Šašek (oba V). Diváci: 90. Poločas: 2:1.
Baník Lubná: Herink – Suchý, Vorel, Štícha, Klik (73. Šesták) – Bureš, Vopat, Henzély, Koch – Varyš, Trejbal.