Zavidov – Jedomělice 3:1

V úvodu utkání viděl domácí Havel červenou kartu, když při souboji o míč udeřil protihráče do obličeje. Domácí se tak zatáhli, dobře organizovanou obranou nepouštěli hosty do šancí a sami čekali na brejkové situace. A již v 10. minutě jim jedna vyšla, když Štiller vysunul Žďánského a ten se nemýlil – 1:0. Díky dvojici Žďánský – Korčák vyráželi Zavidovští do dalších nebezpečných protiútoků, ale druhou branku nevstřelili. Naopak hostující Zahradník vyrovnal.

Do druhé půle nahradil Šímu Hanych a hned po dvou minutách dostal od Korčáka ideální přihrávku, kdy se ocitl sám před brankářem, což přízemní střelou přetavil ve vedoucí branku – 2:1. Hosté vsadili vše na jednu kartu, vrhli všechny síly do útoku, ale domácí bránili na hranici svých možností. V 70. minutě předvedl individuální akci Žďánský a přesným zakončením navýšil vedení – 3:1. V 80. minutě byl vyloučen za faul na Korčáka Vyšata, ale skóre se již nezměnilo.

„Musím všechny kluky moc pochválit. S nastalou situací si poradili náramně a všichni dřeli doslova jako koně. Odměnou jim je povedený výsledek a také mohutný pozápasový potlesk našich fanoušků, kteří ocenili dřinu všech hráčů. Vítězství darujeme Milanovi Krejčímu a jeho novomanželce Markétě jako svatební dar,“ usmíval se domácí trenér Daniel Devera.

Branky: 10. a 70. Ždánský, 47. Hanych – 28. Zahradník. Rozhodčí: Šíma. ŽK: 1:2. ČK: 5. Havel – 80. Vyšata. Diváci: 100. Poločas: 1:1.
Zavidov: Kraus – Beneš, Havel, Kapoun, Hvězda (57. Jelínek) – Šíma (46. Hanych), Klouček, Štiller, Žďánský (75. Vitner) – Krejčí (90. Dvořák), Korčák. 

Miloslav Doležal