Klobuky – Lubná 3:0

Po smolné porážce v minulém domácím zápase zajížděli hráči Lubné do Klobuk, kde je nečekalo nic snadného. Navíc poměrně brzy inkasovali, když se ve 14. minutě prosadil Kubelka – 1:0. Domácí byli nadále nebezpečnějším týmem a jen díky Herinkovi byl stav dlouho nejtěsnější. V závěru poločasu se domácí během tří minut prosadili brankami Svobody a Vébra (3:0) a víceméně rozhodli o osudu utkání.

Ve druhém poločase hosté sice vyrovnali hru, ale do šancí se nedostávali. Domácí byli s výsledkem spokojeni, a tak se diváci dalších branek nedočkali. Lubenští si na případné body musejí minimálně týden počkat.

„Zatímco před týdnem jsem mohl hráče pochválit alespoň za druhý poločas, tentokrát není prakticky důvod k žádné pochvale, kromě dvou hráčů – Aleše Herinka a za druhý poločas Adama Bureše. Ostatní zůstali hluboko za očekáváním,“ zlobil se na své borce trenér poražených Zdeněk Vopat. „Domácí hráči byli ve všem rychlejší, přesnější a hlavně důraznější. Zápas rozhodli již v prvním poločase a ve druhém, kdy se nám alespoň podařilo hru vyrovnat, již zápas kontrolovali. Tato soutěž je podstatně kvalitnější než okresní přebor a nás čeká ještě hodně práce,“ ví dobře Vopat.

Branky: 14. Kubelka, 37. Svoboda, 39. Vébr. Rozhodčí: Čechmánek. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 3:0.
Baník Lubná: Herink- Vorel, Štícha, Plaček, Klik- Bureš, Henzély, Vopat, T. Koch (75. P. Suchý)- Trejbal, Varyš. 

Miloslav Doležal