„Povedlo se to tak, že jsme dávali góly v ideálních chvílích,“ pochvaloval si zaskakující trenér Jakub Hamouz, který hlavního kouče Jaroslava Hamouze nahradil (starší kolega je na MS atletů).

Jeho tým poslal do vedení v 6. minutě Filip Turbák, když šel důrazně za dlouhým míčem za obranu, byl u něj dříve než špatně vyběhnuvší brankář a hlavou ho přehodil – 1:0.

Chvíli před poločasem se dostal do brejku Petr Bohatý. Odchovanec Řevničova, který se přes působení v Dukle vrátil v létě k domovu, si v úniku dovolil i povedenou kličku gólmanovi a pohodlně zavěsil.

Magnet I. B třídy skončil nečekaně jasně: Velká Dobrá (v bílém) porazila doma Lány 6:0.
Doberáci rázně utnuli lánskou sérii. Hosté se zlobili, chtěli hned tři penalty

V nástupu do druhého poločasu udeřila rakovnická parta potřetí. Turbák dostal míč na hranici vápna, na nic nečekal a vystřelil přesně k tyči. Vedení 3:0 už hosté ve vůní kávy prodchnutých Voticích v pohodě udrželi.

„V zápase jsme se nedostali do vážnějších problémů a měli ho pod kontrolou,“ byl rád Jakub Hamouz.

Ten je šťastný, jak se mužstvo na začátku sezony chytilo, teď bude ale důležité, jak si poradí se sérií tří domácích zápasů v řadě. Už ve středu přivítá Jinočany, pak v neděli Vestec, nakonec další neděli Kladno B. Zejména Jinočany a ještě víc Vestec jsou silnými soupeři, nejslabší se zatím jeví béčko Kladna, navíc bude mít souběh s áčkem i dorostem. „Potřebovali bychom z téhle série vytěžit co možná nejvíc bodů, abychom měli větší klid,“ přeje si Jakub Hamouz.

Votice – SK Rakovník 0:3 (0:2). Branky: 6. a 53. Turbák, 40. Bohatý. Rozhodčí: Jarolímek. Diváků: 200.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...