Družec – Lány 0:2

Od začátku se trochu překvapivě hrálo podle lánských not a byli to hosté, kteří si v prvním poločase vypracovali hlavně díky Balíkovi několik vyložených šancí. Rychlonohý útočník dělal domácí obraně viditelné problémy. Ve dvou případech jej vychytal výbornými zákroky Pergl a jednou skončilo zakončení lánského hráče těsně mimo branku. Domácí hrozili pouze standardními situacemi, ale do žádné větší šance se nedostali.

Druhý poločas byl mnohem vyrovnanější. Domácí mohli jít do vedení po faulu Cafourka, ale Suchopárkovu penaltu Javůrek zneškodnil. To na druhé straně Petr ze stejné situace faul na Balíka potrestal – 0:1. Výhru pečetil stejný hráč v úplném závěru.

„Vstup do jarních bojů se nám vydařil, porazili jsme dva celky ze špičky tabulky a to je paráda. Škoda, že jsme neproměnili šance již v první půli, mohlo být rozhodnuto dříve. Ale kluci zaslouží pochvalu za bojovný výkon,“ byl spokojený trenér vítězů Jaroslav Cafourek.

Branky: Petr 2 (1. z PK). Rozhodčí: Šíma. Bez karet. Diváci: 60. Poločas: 0:0.
SK Lány: Javůrek – Buršík, Mušálek, Cafourek, Tetour (90. Schoner) – Petr, Matějka, Slezák, Č. Dolák (70. Mocsonoky) – Reichl, Balík (90. Vrbeník).

(md)