Do vedení se dostali hosté ve 22. minutě, když Kleinmond při snaze odkopnout míč do bezpečí nešťastně trefil nohy Trpišovského. V závěru poločasu Kaválek vyrovnal.

Ve druhém poločase měli domácí několik vyložených šancí, ale hosté se díky trefě Balaty dostali do vedení. A to už udrželi.

Zaskakující trenér Jan Mrázek řekl: „Musím před kluky smeknout za odmakaný zápas, ale nedáme ani ty nejvyloženější šance, a tak nemáme ani bod. A ty jsme jednoznačně mohli získat, snad nám nebudou chybět.“

Branky: 44. Kaválek – 22. Trpišovský, 74. Balata. Rozhodčí: Drábek. ŽK: 6:3. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Nové Strašecí: Kleinmond – Kapek, Elznic, Pařízek, Mžourek (73. Erba) – Beneš, Trnka, Hartman, Trégr (79. J. Mrázek) – Kaválek, Svoboda.