Zavidov – Slaný B 3:0

Domácí bojující o první místo poslal do vedení Korčák. Hra se přelévala mezi šestnáctkami, až ve 30. minutě vyšel domácím jeden z rychlých protiútoků. Na jeho konci byl Hanych – 2:0. V závěru poločasu ještě unikl obraně hostů Korčák, udělal kličku gólmanovi a předložil míč Krejčímu – 3:0.

Ve druhém poločase si domácí vytvořili mnoho příležitostí, ale skóre navýšili. Hosté moc nebezpeční nebyli. Domácí si výhru pohlídali a výhrou nad třetím celkem tabulky víceméně rozhodli o tom, že o titul se poperou již jen z rezervou SK Rakovník.

„Ač to nebyl nijak pohledný zápas, dokázali jsme vstřelit tři góly a vypracovat si šancí na několik zápasů. S výsledkem jsme tedy velice spojeni. V předvedené hře byly samozřejmě rezervy, které si moc dobře uvědomujeme a na tréninku rozebereme. Samostatnou kapitolou je proměňování šancí, které bylo zejména ve druhém poločase katastrofální. Všichni víme, že v dalších zápasech by se nám takováto impotence nemusela vyplatit,“ uvedl trenér Zavidova Daniel Devera.

Branky: 10. Korčák, 30. Hanych, 43. Krejčí. Rozhodčí: Tichý. ŽK: 2:4. Diváci: 100. Poločas: 3:0.
Zavidov: Štiller – Kapoun, Havel, Klouček (90. Kraus), Hvězda – Dvořák (81. Houdek), Knor, Vitner (57. Beneš), Hanych (63. Žďánský) – Korčák, Krejčí (69. Šíma). 

Miloslav Doležal