Zavidov – Braškov 4:1

Domácí byli od začátku lepším týmem a první dvě šance zahodili Hanych s Korčákem. Hosté hrozili jen standardními situacemi. Ve 26. minutě naskočil Hanych na Štillerův roh a hlavou poslal domácí do vedení. O šest minut později se Hanych trefil hlavou podruhé, tentokrát po centru Krejčího. A těsně před koncem poločasu využili Krejčí s Korčákem rychlé rozehrávky gólmana Krause a Korčák poslal domácí do třígólového vedení.

Hosté po zaváhání zavidovské obrany v 51. minutě snížili, ale o chviličku později Štiller našel z rohu Korčáka, který dělovkou propálil vše – 4:1. Hosté zvýšili aktivitu, přebrali iniciativu, ale domácí obrana stála na pevných základech a další změnu skóre nepřipustila.

„Potřebovali jsme vítězství za každou cenu. Tomu odpovídal i průběh utkání, ač jsme kombinačně nevynikali, přesto jsme dokázali najít cesty ke skórování. Začátek druhé půle jsme si na okamžik po zbytečné chybě zkomplikovali, což by se nám nemělo stávat. Naštěstí jsme na gól hostů dokázali hned odpovědět. Zbytek utkání už z naší strany nebyl moc kvalitní, i tak jsme se dostávali do mnoha brejkových situací, které jsme trestuhodně zahazovali. S výhrou jsme spokojeni, ale stále je na čem pracovat,“ hodnotil vítězné utkání trenér zavidovského mužstva Daniel Devera.

Branky: 26. a 33. Hanych, 42. a 52. Korčák – 51. Jaroš. Rozhodčí: Chovanec. ŽK: 0:1. Diváci: 120. Poločas: 3:0.
FC Zavidov: Kraus- Kapoun, Havel (89. Skoupý), Beneš, Hvězda – Šíma (69. Dvořák), Štiller (76. Vitner), Knor, Hanych – Korčák, Krejčí (63. Žďánský).

(md)