Zavidov – Družec 4:0

Zápas pod vedením trojice žen nepřinesl nikterak zajímavou podívanou. Hosté, kteří jsou v tabulce stále bez bodu, měli v úvodu překvapivě několik standardek okolo šestnáctky, naštěstí pro domácí nedokázali vymyslet nic, co by domácí branku ohrozilo. Zavidovští se přizpůsobili hernímu projevu hostů a dlouho také nebyli schopni ohrozit branku soupeře. Vysvobození tak přinesl až závěr poločasu, když se dvakrát prosadil Hanych. Nejprve mu ve 40. minutě předložil Beneš míč před prázdnou branku a minutu před pauzou mu stejný hráč sklepl míč ke střele, čehož Hanych střelecky využil – 2:0.

Ani druhý poločas nepřinesl zlepšení. V 50. minutě předvedl své umění domácí Kraus, když byl včas u tyče a vytěsnil nebezpečnou střelu hostů mimo branku. O čtvrt hodiny později utekl hostům Žďánský a před prázdnou branku připravil Hanychovi třetí branku – 3:0. V 72. minutě vysunul Jančařík Žďánského a ten svůj únik proměnil ve čtvrtou branku domácích – 4:0. Přes několik dalších šancí Zavidovských se již skóre nezměnilo.

„Jsem spokojený pouze s výsledkem. Zbytek nemá cenu hodnotit, nebudeme si nic namlouvat, výkon neodpovídal našim schopnostem,“ nešetřil kritikou trenér vítězů Daniel Devera.

Branky: 40. , 44. a 64. Hanych, 72. Žďánský. Rozhodčí: Kortanová. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Zavidov: Kraus- Kapoun, Havel, Vitner, Jelínek – Hanych (65. Knor), Vanický, Dvořák (59. Jančařík), Štiller (59. Klouček), Beneš (69. Skoupý) – Žďánský (79. Krejčí).