Braškov si pořídil nového lídra, ex-ligového Josefa Brodského (naposledy Hřebeč), a ten hned jistil skóre na konečných 6:1. Zápas nebyl tak jednoznačný, Lány kousaly. Jen škoda, že nepostavily do brány Kuta, souboj stejně starých padesátníků se Zlatou by byl lukrativní.

Domácí vedli trefou Krovozy, ale Libecajt brzy přesnou tečí vyrovnal. Jaroš poté dorážkou vrátil vedení domácím, ale Lány pak kopaly penaltu, kterou však zkušený Reichl poslal vedle! Smůlu měl tenhle zkušený borec i dál, trefil tyčku i břevno. Šance měli ovšem i domácí a ti po změně stran dvě využili a posila z Velké Dobré Krovoza tak dovršil hattrick.

Až pak se hosté položili a brankář Javůrek inkasoval ještě po střelách Gerharta a zmíněného Brodského.

„Konečně máme tři body, ale pro Lány je výsledek dost krutý, zápas byl mnohem vyrovnanější, než to podle skóre vypadá,“ uznal kouč Braškova Dan Míčka.

Braškov – Lány 6:1 (2:1). Branky: 11., 53. a 58. Krovoza, 24. Jaroš, 77. Gerhardt, 83. Brodský – 20. Libecajt. Rozhodčí: Budil. Diváků: 100.

Lány: Javůrek – Mušálek, Švigár, Loskot, Buršík, Matějka, Petr (81. Kaizr), Putík, Cafourek (78. Vrbeník), Reichl (86. Sedláček), Libecajt (65. Dolák).


Načítám tabulku …
SK Rakovník B (ve žlutém) přehrál doma v přípravě Lubnou jasně 5:0.
Lubná napravila debakl a venku zase zářila