Zavidov – Hostouň B 2:1

Domácí trenér Daniel Devera zhodnotil zápas takto: „Z různých důvodů nám chybělo pět hráčů základní sestavy. Museli tak nastoupit hráči z rezervy, ale ukázali, že fotbal hrát umí. Ač jsme si neodpustili zdramatizování závěru, tak si myslím, že jsme vyhráli zaslouženě, byli jsme po většinu zápasu lepší.“

Samotný úvod byl seznamovací a byť byli domácí aktivnější, do šancí se nedostal ani jeden z týmů. Ve 25. minutě poslal D. Štiller míč na Žďánského, který využil podklouznutí hostujícího gólmana a z úhlu poslal míč do opuštěné branky – 1:0. Hosté se do šance nedostali.

Druhý poločas začali domácí velice aktivně a na dlouhé minuty přišpendlili soupeře na jeho polovinu. Přes množství šancí se ujala jen ta z 54. minuty, kdy Knor vnikl do vápna a ideální přihrávkou vyzval ke skórování Žďánského, který se nemýlil – 2:0. Domácí si vytvářeli další šance a zejména Žďánský byl hodně vidět. Jeho výborné přihrávky však ve velkých šancích nedokázali do branky zakončit Zuda ani Kapoun. Zákonitě přišel trest. Hostující Mikeš vykřesal po chybě v domácí rozehrávce hostům jiskřičku naděje, když v 83. minutě snížil. Domácí však soupeři více nedovolili a po zásluze berou všechny body.

Branky: 25. a 54. Žďánský – 83. Mikeš. Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 2:0. Diváci: 65. Poločas: 1:0. Zavidov: A. Kraus – Vanický, Kapoun, P.Šíma, Hornof, Knor, D. Štiller, Vitner, Houdek, Žďánský(90. Denk), Jančařík(70. Klouček). (md)