Lišany – Jedomělice 1:3

Zraněními a vynucenými absencemi prořídlá sestava domácích v úvodu na hosty nestačila, přesto se 25. minut úspěšně bránila útočným snahám soupeře. Jenže pak přišla nešťastná chvilka Z. Řepky a hostující Bakos střelou z dálky poslal hosty do vedení. Po půlhodině se trefil po rohovém kopu Janda a ve 35. minutě vystihl Bakos špatnou malou domů Lišanských, obešel Z. Řepku a do prázdné branky zvýšil na 0:3.

Do druhé půle nastoupili domácí i s nestárnoucím M. Chládkem, který vystřídal zraněného Beneše. Hosté byli sice nadále aktivnější, ale domácí je nepouštěli do šancí a naopak si Feherem a Haiflerem vypracovali sami dvě slibné šance, jenže Pospíšil v brance Jedomělic výborně zasáhl. Prosadil se až v 73. minutě Ledvinka – 1:3.

„S ohledem na to, v jaké jsme nastoupili sestavě, i s ohledem na průběh první půle, kdy jsme po hloupých chybách v rozmezí deseti minut třikrát inkasovali a vypadalo to s námi všelijak, osobně vnímám konečnou porážku jako výhru a klukům za výkon ve druhé půli vyslovuji pochvalu,“ byl i přes porážku spokojený s výkonem mužstva trenér Lišan Václav Švelch.

Branky: 73. Ledvinka – 25. a 35. Bakos, 31. Janda. Rozhodčí: Koubek. ŽK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 0:3.
SK Lišany: Z. Řepka – Beneš (46. Chládek), Kindl, Haifler, Feher – Karvai (40. Bagi), L. Řepka, Medřický, Žalud – Krůta, Ledvinka.