OKRESNÍ PŘEBOR

Přebor nabídl ve 4. kole spíš klidnější zápasy, kde obvykle jeden z týmů brzy rozhodl. A karty skoro nepadaly. Výjimkou byl mač v Senomatech, kde hosté těžko kousali bojovnost domácích. Petr Matějka dokonce oplácel surovým kopem do rozkroku Hudáka a dostal červenou. Jeho tým ale těsnou výhru 2:1 uhájil. Trefil ho v 75. mladý Fujera.

Vedoucí Hředle nezaváhaly ani proti pevné defenzivě Lužné, nicméně ta se držela a domácí nastříleli všechny své tři góly až v poslední dvacetiminutovce.

Radost konečně panovala na břehu Rakovnického potoka, kde se Městečku vrátil do sestavy Petr Šnídl a hned dal vítězný gól proti posledním Lišanům. Ty dřou, ale pořád ještě nedaly ani gól! V bitvě o posun do klidného středu tabulky uspěly Roztoky těsně nad Rynholcem. Radost panuje v Zavidově a Olešné, kde vysoké výhry svých barev řídili další autoři hattricků Sekyra a Vodrážka.

Načítám tabulku …

III. TŘÍDA

Pavlíkovu stačil před týdnem jediný gól k výhře nad Janovem a stejně to dopadlo i tentokrát v Čisté. Ta skvěle bránila do poslední minuty, pak ale sudí Červený pískl penaltu a Ikrényi ozhodl.

Druhé Mšecké Žehrovice zase řádně trápily dosud marné Sýkořice. Hubené vedení 1:0 domácí neudrželi, když v 81. minutě srovnal Rumun Serban, ale postavili se na nohy a zkušený Elsnic jim zápas zachránil druhou trefou (87.).

IV. TŘÍDA

Panoší Újezd zatápěl před týdnem vedoucí Rudě a teď už byl odhodlán udělat první body stůj co stůj.

Povedlo se, první výhra sezony nad Roztoky je navíc jasná. A mužstvo poskočilo na třetí místo za nadále stoprocentní dvojku Ruda – Hředle B.