Bohemians – Pavlíkov 3:0

Úvod Pavlíkovu vůbec nevyšel. Bylo znát, že některé hráčky nastoupily na jim neznámých postech a trvalo nějakou dobu, než se na hřišti zorientovaly. Domácí fotbalistky využily zmatenost a již v páté minutě potrestaly chybnou rozehrávku.

Do druhého poločasu vstupovaly Lvice velmi odhodlaně, neboť viděly v první části, že soupeř je hratelný. Zlomový okamžik nastal ve chvíli, kdy Lvice nebyly schopné proměnit své stoprocentní šance. Nejprve Pázlerová po nájezdu na gólmanku lobovala míč vedle branky. Čechová z hranice penalty trestuhodně zakončila nad konstrukci a střela Brabcové skončila pouze na břevně. V období zmaru přišly dvě lekce z produktivity. Totožnými situacemi zakončené hlavou odskočila Bohemka na tříbrankový rozdíl. I přesto, že Lvice bojovaly do posledních minut, čestnou branku se jim vstřelit nepodařilo.

„My jsme sami sobě nejtěžším soupeřem, porážíme se vlastními chybami a nedisciplinovaností,“ uvedla k utkání s Bohemians krátce pavlíkovská fotbalistka Veronika Bártová.

SK Pavlíkov: Krejčová – Řenčová, Hajnová, Pázlerová, Andrová – Čadková, Brabcová, Čechová, Churanová – Seidlová, Kristianová, stří. Wittmannová.

Alžběta Brabcová