Předchozí
1 z 7
Další

Jesenice - Janov 4:4 (3:3)

„Dělali jsme hrozné chyby v obraně a tohle je trest. Naopak směrem dopředu jsme hráli dobře a byli produktivní. Doufám, že jsme si smůlu už vybrali a teď začneme vyhrávat,“ zhodnotil s velkou dávkou nespokojenosti janovský Jakub Kail.

Snový vstup do utkání měli domácí, když skóre otevřeli už v 1. minutě a po chvíli krásnou střelou Bešík navyšoval. Po inkasovaných brankách se Janov konečně v ranním utkání probudil. Nejprve se po standardní situaci prosadil hlavou nehlídaný Hrouda, po pár minutách nechytatelně prostřelil gólmana Bradáč. Šancí utkání přineslo opravu nespočet na obou stranách, avšak výsledek po osmi brankách je smírný.

„Ve vyrovnaném druhém poločase si dovolím tvrdit, že jsme byli o kousek lepší. Konečný výsledek mohl být pro diváky zajímavý. My bychom ho vzhledem k tabulce a síle Janova před zápasem brali. Nicméně s ohledem na průběh jsme z bodu nakonec zklamaní,“ cítí domácí kapitán Petr John, že byly možnosti, kdy se dalo utkání strhnout na stranu Jesenice.

Lužná – Tatran Rakovník 2:3 (1:1)

Vzhledem k probíhajícímu posvícení nemohlo být lepšího fotbalového utkání než derby s Tatranem, který do Lužné zajížděl ve velmi improvizované sestavě. „Vyšel nám vstup do utkání a po chybě domácích jsme šli brzy do vedení. Pak jsme bohužel nedokázali proměnit další šance a trest přišel v podobě vyrovnání,“ popisuje autor branky Zdeněk Špimr stav utkání, za kterého se šlo o poločase do kabin. Lepší produktivita přeci jen byla na straně papírově kvalitnějších hostů, kdy na 2 inkasované branky dokázal odpovědět pouze Pokorný z penalty.

„Zápas před slušnou diváckou kulisou jsme chtěli zvládnout. Herně to nebylo špatné, ale bohužel nás stále trápí koncovka a finální fáze celkově. Věřím, že příští týden prolomíme smůlu a konečně budeme budovat naplno,“ věří v lepší výsledky trenér Lužné Adam Špička.

Kněževes - Pustověty 3:1 (2:0)

Duel dvou celků, které v novém ročníku nezažily hořkost porážky. Překvapivě jsou to týmy, jež vloni bojovaly o záchranu. Povedený vstup do utkání měli domácí, když Plaček již v 9. minutě zvyšoval na 2:0. „Tristní úvod nás poznamenal po zbytek utkání. Po inkasovaných brankách jsme sice měli více ze hry, ale vlastními nepřesnostmi a nedůrazem jsme se nedokázali prosadit. Po přestávce se nám podařilo snížit, ve snaze vyrovnat jsme hru otevřeli,“ popisuje průběh druhé půle pustovětský kapitán Petr Matějovský.

Kýžené vyrovnání však nepřišlo, naopak v poslední minutě pečetil vítězství snajpr Šíma. „Na to, že nám chybělo pět lidí, tak byl výkon velmi slušný a jsme nadmíru spokojeni. První poločas byl z naší strany povedený, ve druhém byly Pustověty lepší, byly více na míči, naštěstí však bez vyložené šance. Výhru hodnotím jako zaslouženou a jedeme dál,“ po dlouhé době si kapitán domácích Jan Vrábík užívá se svými spoluhráči výsluní na špici tabulky.

Pavlíkov - Městečko 2:4 (2:3)

Dle papírových předpokladů domácí vstupovali do zápasu jako outsideři a první čtvrthodina tak i vypadala. „Začátek jsme vyloženě prospali, když jsme v 15. minutě prohrávali 0:2. Pak jsme opět ukázali, že v týmu síla je a během deseti minut jsme se vrátili do zápasu. To si troufám říct, že jsme byli na koni,“ popisuje kapitán Pavlíkova Adam Mašek okamžik, kdy dokázali smazat dvoubrankové manko.

Klíčový moment přišel chvíli před přestávkou: proměněná penalta znovu Městečku otevřela cestu k vedení. Druhý poločas byli domácí aktivní, avšak svojí netrpělivostí a nepřesností si nedokázali vypracovat žádnou nebezpečnější akci. Naopak okénko v obraně po protiútoku potrestal mazácky Čermák. "Další velké hřiště v soutěži, kde jsme historicky velké úspěchy nikdy nedělali. Mladý tým soupeře s chutí hrát fotbal, který má šikovné a běhavé hráče. Proto jsme hru nechtěli tolik vysouvat, abychom nedopadli jako v Lubné, kde jsme si neporadili s protiútoky po našich ztrátách,“ poodkryl obránce Jiří Hadrava taktiku Ohnivců, která v Pavlíkově nesla ovoce.

Roztoky - Mšecké Žehrovice 0:3 (0:1)

Očekávaný duel u Berounky dlouho nic zajímavého nepřinesl. Dobrou desetiminutovou pasáž měli domácí v průběhu první půle, avšak žádnou z dobrých příležitostí neproměnili. Tu největší Falař vyboxoval na břevno své svatyně. Naopak Mšecké Žehrovice byly produktivní především v průběhu druhého poločasu. Těsně přes přestávkou Zázvorka zpětnou přihrávkou vyslal nechytatelně na zadní tyč mladíka Vostrého, pro něhož to byla premiéra v mužském fotbale.

Ve druhém poločase hosté dvěma zápasy pečetili důležitou výhru. „Čekalo nás těžké utkání s týmem, který ještě na jaře hrál krajskou soutěž. Před zápasem bych bral i bod. Troufám si tvrdit, že jsme byli fotbalovější, až na několik závarů po dlouhých autech a dobře zahraných rozích jsme soupeře do ničeho nepustili,“ chválil Ondřej Zázvorka především obranu za odvedenou práci.

Hředle B - Zavidov B 3:1 (2:1)

Dobře vstoupila rezerva Zavidova do utkání v Mutějovicích, kde hraje hředelská rezerva, když ve 13. minutě se po centru prosadil Těšínský. Během pěti minut dokázali domácí nejen srovnat, ale krásnou střelou Vodrážky i otočit nepříznivý výsledek. Hředle měly hned několik příležitostí skóre navýšit, úspěšný však byl pouze Zilcher v 68. minutě. „Škoda! V tomto zápase jsme si měli nějaký ten bod odvézt. Do karet nám nehrál ani souběh s prvním týmem. Výkon nebyl špatný, jen bohužel dojíždíme na mladý a nezkušený tým,“ zhodnotil zavidovský gólman Martin Štiller a pogratuloval soupeři k vítězství.

Lubná - Senomaty 4:1 (1:1)

„Stejně jako v poháru šlo o těžký zápas s kvalitním týmem, který hrál velmi aktivně a důrazně. Možná i z důvodu několika absencí soupeře jsme celý zápas kontrolovali hru a protihráče nepustili do žádné vyložené šance,“ popisuje průběh utkání domácí kapitán Denis Vopat. Přeci jen se Beranům povedlo skórovat, když se po rohu prosadil Dominik Hůla a vyrovnal těsně před přestávkou. Druhý poločas byl pouze v režii domácích, kteří i přes festival neproměněných šancí dokázali čtyřmi zásahy strhnout skóre na svoji stranu.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …

Načítám výsledky …

Načítám tabulku …

Načítám výsledky …

Načítám tabulku …