Zpět do Mšece, kde nebyl spokojen ani jeden trenér. Domácí Jiří Sýkora bral podle šéfa klubu Romana Rosenbauma jen výhru, za výkon byl na hráče nazlobený. Dana Deveru jako velitele lavičky hostů zase zlobila koncovka Zavidovských. „A představoval bych si, že po tak smolném zápase aspoň všichni padnou na trávníku vyčerpáním, ale to platilo jen u některých,“ mrzelo ho.

Zápas rozhodl parádní vlastenec Jelínka z úvodu, hostující hráč by podle zlých jazyků takovou střelu nedal – kdyby chtěl. Po obrátce měl podobnou šanci jeho spoluhráč Neveďal, ale mířil zblízka jen do tyče. To už měl jeho tým trvalou převahu, útočil, šancí měl daleko víc, ale Mšec držel výborně chytající Doubrava, a také fantasticky hrající stoper Neužil. „Bohužel se zranil a bude nám strašně chybět. Zrovna on, který opravdu zahrál dobře,“ mrzelo Romana Rosenbauma, podle něhož měl zápas úroveň prostředku okresního přeboru.

Dan Devera byl zklamán, jeho tým se od covidové pauzy ne a ne vrátit do pohody. „Ve Mšeci jsme měli vyhrát,“ posteskl si.

V Hostouni vyhrál lídr tabulky nad Lány 4:2, ale byl to moc hezký mač. „Po Slaném byly Lány nejlepším soupeřem, se kterým jsme doma hráli. Lány jsou právem tam, kde jsou,“ uznal kvality protivníka vedoucí týmu Hostouně Karel Kukelka. Lány soupeři darovaly góly při špatných rozehrávkách, a když v neděli opět produktivní Buršík (2 góly) snížil, hned po pauze dostali hosté smolnou branku, při níž míč odkopli setinu sekundy později. Gól posvětil asistent rozhodčího.

Po třech bodech sahala Lubná ve Švermově. Tihle soupeři se utkali poprvé v historii a do vedení šli domácí, kdy Lubná zaplatila za kličičiky Varyše na půlce. Pak ale domácí poznali také Varyšova pozitiva. Ten vne druhé půli nezmatkoval, v šanci si navedl míč na střed a vyrovnal. Za chvíli pak priopálil z trestňáku zeď a Lubná vedla. Šest minut před koncem hosté ale o cennou výhru přišli, když za Švermov vyrovnal po špatném odkopu obrany dorostenec Frühauf.

V závěru chtěly oba ceky tři body. nejnebezpečnější byla trestné kopy, oba gólmani Vošmík i Herink se při nich vyznamenali. 

Ze zápasu si prohlédněte fotogalerii: 


Načítám tabulku …