Ve skupině A reprezentovali rakovnický fotbal SKP a Nové Strašecí. Ve vzájemném zahajovacím utkání měli více šancí hráči SKP ale, jak to bývá ve fotbale, rozhodují branky, a tu jedinou vstřelil Král ze Strašecí. Vítězové ve skupině zdolali ještě Švermov, a i když prohráli s favoritem ze Slaného, postup do zlaté skupiny je neminul. To tým SKP po prohře se Švermovem naději ztratil, přesto dokázal na závěr skupiny porazit pozdějšího vítěze 3:2. V další části turnaje už jenom vyhrávali a bylo z toho nakonec šesté místo. Velká škoda pomalého rozjezdu.

Ve druhé skupině nejdříve další favorit turnaje Mostecký FK jen remizoval s týmem SK Kročehlavy 0:0, ale pak se chlapci ze severních Čech začali prosazovat i střelecky a jejich výhry je nakonec vynesly až do pomyslného finále proti SK Slaný. V této skupině se představilo také družstvo SK Senomaty. Nejmladší účastník turnaje sbíral především zkušenosti a odměnou jim může být skutečnost, že nejlepším brankářem turnaje byl zvolen Mikoláš Icha z jejich kádru.

Ve stříbrné skupině se dařilo týmu Baník Švermov a bez ztráty kytičky skončil na páté příčce.

Nejlepším hráčem fotbalového setkání malých fotbalistů se stal Adam Hlava z SK Kladno. Tento tým vedl fotbalový rakovničan Radek Hlavsa. Právě kladenský tým postoupil společně s Mostem do elitní čtyřky. Tam nakonec zástupce rakovnického okresu Nové Strašecí příjemně překvapil, vyšlápl si na Kladno a výhrou 2:0 potvrdilo třetí příčku.

V rozhodujícím zápase turnaje se prosadili hráči SK Slaný a díky rychlému nástupu porazili kluky z Mostu 4:1. Pohár pro vítěze sedmého dílu Redoby tour tedy putuje do Slaného.

Klání s přehledem odřídil Jan Beneš. Redoby tour bude pokračovat v neděli turnajem mladších žáků. „Děkuji manželům Žďanským a dílčím partnerům tohoto seriálu,“ uvedl za pořadatele Bedřich Koch.

Konečné pořadí

1. SK Slaný
2. Mostecký FK
3. Sokol Nové Strašecí
4. SK Kladno 2012
5. Baník Švermov
6. SKP Rakovník
7. SK Kročehlavy
8. SK Senomaty