Hředle se střetly v tomto týdnu již podruhé se stejným soupeřem. Ovšem jestli v poháru Lišany tahaly za kratší konec, v mistrovském utkání šestigólovým přídělem byly úplně bez šance. Také Kněževes nepřipustila žádné překvapení a podle předpokladů i tentokrát proti Rynholci byla velmi střelecky produktivní. Osm branek nastřílely Olešné senomatští Berani. Ještě po prvním poločase zavidovská rezerva hájila jednobrankový náskok nad Řevničovem. Po přestávce se přišla pětigólová smršť a Řenčovští obrali domácí o všechny body a navíc nastříleli sedm branek. Zářil roztocký Číhař, který se blýskl hattrickem v utkání s Pustověty a nemalou měrou pomohl k vítězství.

Kněževes - B. Rynholec 5:1 (3:0)

Kněževes vstoupila do utkání výborně, když po nacvičené akci skórovala hned v úvodní minutě. Poté přišlo několik slibných šancí Rynholce, ale Matějka ani Beran gólmana Lennera či brankovou konstrukci nepřekonali. Naopak domácí i díky penaltě odskočili na tříbrankový rozdíl a bylo po zápase. V druhém poločase Kněževeští branky ještě navýšili a Měsíček jen mírnil skóre.

Lužná - Oh. Městečko 2:3 (0:2)

Ohnivci navázali na skvělý výkon a dokázali bodovat také v 8. kole proti Lužné. Domácí nebudou na vstup do utkání, ani se nerozkoukali, inkasovali po rohovém kopu. Dalším zlomovým okamžikem bylo vyloučení Cibulky a po Kolískově uniku i dvougólové manko. Po hodině hry Městečko přidalo další branku výborným Šnídlem, Lužná to ovšem nevzdala. Pokorný a Rek dokázali snížit na rozdíl jedné branky, ovšem další drama si Ohnivci nedopustili.

Zavidov B – Řevničov 3:7 (3:2)

Překvapení kola, protože kvalitní tým Řevničova nevstoupil do sezony podle očekávání. Ani v prvním poločase v Zavidově to nevypadalo, že překročí svůj stín, po vlastňáku Urbanoviče prohrával 2:3, ale druhá část už byla jen o hostech. Rychlé branky tahounů ofenzivy Trejbala a F. Skoupého značily obrat, když pak prošel ostrý zákrok Beneše na domácí posilu z áčka Deveru, hosté zápas ovládli.

8. kolo: Kněževes – Rynholec 5:1 (1. Komžik, 29. z pen. Vrábík, 35. Čihař, 60. Miksa, 83. Kejla – 81. Měsíček), Lužná – Městečko 2:3 (81. Pokorný, 90. Rek – 10. a 60. Šnídl, 40. Kolísek), Zavidov B – Řevničov 3:7 (14. a 30. Havel, 33. vl. Urbanovič – 6., 53. a 76. Trejbal, 28. Beneš, 56. Skoupý, 60. Vait, 74. Kapr), Senomaty – Olešná 8:2 (7. Sejpka, 25. Kodeš, 42., 86. a 87. Vávra, 45. Pichner, 46. Hůla, 77. Moroz – 15. z pen. Vodrážka, 59. Černý), Roztoky – Pustověty 4:1 (7., 34. z pen. a 78. Číhař, 87. Čermák – 72. Peták), Hředle – Lišany 6:0 (4. Rais, 25. a 80. Sláma, 26. Bechner, 55. Zilcher, 88. Vitner), Jesenice – Tn Rakovník B 1:1 pen. 1:3 (45. Jeníček – 28. Hájek).