Předchozí
1 z 7
Další

Mšecké Žehrovice - Senomaty 2:2 (0:2)

Senomaty skvělým prvním poločasem navázaly na předchozí výborný výkon proti Roztokám. S pomocí silného větru se Máchova dalekonosná střela snesla až za záda Kolka. Pojistku přidali Berani chvíli před přestávkou. Ve druhé půli se role vyměnily a Žehrovice těžily z výhody povětrnostních podmínek. „Bohužel první poločas, kdy jsme se nedokázali vyrovnat se silným protivětrem, nás stál dva body. Po našich chybách jsme pustili soupeře do dvougólového vedení. Druhý poločas už byl o poznání lepší, ale Senomaty se "proležely" k bodu, který jsme jim doslova darovali,“ nespokojeně hodnotí domácí utkání Ondřej Zázvorka.

Roztoky - Tatran Rakovník 0:0 (0:0)

Zajímavý duel se odehrál u Berounky, kam zajížděl Tatran. Střetnutí dvou celků, které vloni společně válčily v kraji, branku nenabídl. Příležitosti ke skórování měly obě strany, avšak hlavními hrdiny utkání byli gólmani. Především domácí Martin Hůla byl klíčem ke smírnému výsledku. „Do druhého poločasu jsme nastoupili bez zraněných Nejedlého a Hrušky. S výkonem hráčů jsem spokojený, všichni zahráli dobře. Myslím, že je remíza zasloužená, bylo to vyrovnané,“ uvedl po zápase trenér Roztok Pavel Hruška.

Městečko - Pustověty 9:0 (5:0)

Málokdo by hádal, že po úvodních minutách to budou Pustovětští, kteří z Ohnivec arény budou odcházet jako spráskaní psi. Jejich prvotní nápor trval opravdu jen pár minut, pak Šnídl hattrickem odšpuntoval devítibrankovou kanonádu. „Derby, které jsme absolutně nezvládli. Většinu hrací doby jsme jen přihlíželi, jak si domácí utkání užívají. My se teď nad sebou musíme zamyslet a začít zase makat. To, jak poslední dobou přistupujeme k přípravě, se pak odráží v zápasech. Jediné pozitivum je možná to, že jsme u domácích viděli, jak se hraje fotbal pro radost a věřím, že i u nás tomu tak může být a bude,“ hledá pozitiva na debaklu kapitán Pustovět Petr Matějovský.

„Výsledek vypadá divoce, herně však zápas tak jednoznačný nebyl. Jednoznačný byl na šance a góly. Mohlo to být celé asi maličko jinak, kdyby v úvodu utkání padl do branky Petákův šikovný lob, který Zelenka konečky prstů vytěsnil. Poté už řídil směr utkání Petr Šnídl,“ popisuje Jiří Hadrava užitý zápas, který byl po třetí brance absolutně v režii Městečka.

Kněževes - Jesenice 3:2 (2:0)

Jesenice měla ideální pozici, aby využila posledních klopýtnutí Kněževsi, která se i tak nadále drží v čele tabulky. Skóre však otevřel povedenou střelou domácí Čihař. Klíčový okamžik přišel v závěru první půle: místo zajímavého protiútoku, který zastavil zdvižený praporek, přidali po rychlém rozehrání domácí pojistku. „Vyrovnané utkání, ve kterém hosté byli možná malinko lepší. Na každé straně bylo dostatek šancí. Výsledku by asi sice slušela remíza, o to víc jsou pro nás 3 body cennější,“ sportovně uznává domácí kapitán Jan Vrábík.

Jesenice sice dokázala po přestávce snížit, ale další zvrat už domácí nedovolili. „Byl to remízový zápas, který jsme měli zvládnout. Kněževes měla trochu více štěstí, ale hlavně síly. Jeli jsme v úzkém složení a to bylo rozhodující. Zápas jsme sice odmakali a není se za co stydět, ale pokud bychom měli 2-3 hráče na prostřídání a tím více sil ke konci zápasu, mohli jsme bodovat,“ mínil kapitán Petr John.

Lužná - Janov 1:3 (1:1)

„Ranní zápasy nám moc nesedí, a ještě na půdě silné Lužné. Naštěstí jsme převedli dobrý výkon a zvítězili. Vítězství jsme mohli potvrdit už dříve, avšak bohužel jsme měli problém v koncovce. Ve 20. minutě otevřel skóre Zuska. Na inkasovanou branku téměř vzápětí odpověděl domácí kanonýr Vejvoda. Po přestávce to padalo do sítě už jen hostům. Konvalinka krásnou šibenicí vrátil Janovu náskok a v závěru Houda vítězství pojistil. „Vyrovnané utkání. Nám se nepodařilo uhlídat dvě střely zpoza vápna a museli jsme dvakrát dotahovat. Musíme se vyvarovat jednoduchých chyb, ze kterých nám to tam bohužel padá. Jinak to herně není špatné, ale je tam z naší strany moc hluchých pasáží, ze kterých chyby přicházejí,“ poukazuje na slabiny luženského týmu trenér Adam Špička.

Pavlíkov - Zavidov B 4:1 (2:1)

"Dnes se sešlo snad to nejlepší, co se v rezervě sejít může. Místo toho, abychom v klidu vyhráli, tak se půlka týmu jde doslova vyprdět jak na pouťák. Domácí bojovali a výhru si proti našemu profesorskému výkonu zasloužili. S takovou sestavou musíme vyhrávat,“ nešetří kritikou do svých řad náhradní gólman Zavidova Aleš Kraus.

Po dvou dobrých příležitostí Pavlíkova to byl Zavidov, které se radoval po standardní situaci. Ještě do poločasu domácí srdnatým výkonem nepříznivý vývoj utkání otočily, konkrétně Kononets během tří minut. Dobře hrající obrana dokázala ve druhé polovině zápasu odolat posílenému útoku Zavidova. Klid přinesly až dva góly na konci zápasu, které dirigoval skvěle hrající Ondra Polcar.

„Doma proti Zavidovu jsme chtěli navázat na dobrý výkon z předchozího zápasu. Jako téměř každý týden došlo k vynucené změně v základní sestavě, ale bojovnost a fotbalovost až na začátek zápasu nechyběla. Myslím, že naše hra se zlepšuje a první body na domácím hřišti si za své výkony jistě zasloužíme,“ chválí výkon svých spoluhráčů hrající trenér Pavlíkova Lukáš Polcar.

Lubná - Hředle B 9:0 (3:0)

Do Lubné jela hředelská rezerva s cílem favorita překvapit, což však bez posil z A týmu dávalo jen malou naději na úspěch. Dle předpokladů šli domácí brzy do vedení, pak jejich produktivita trestuhodně zamrzla. V závěru první půle přidali dvě pojistky, na které s velkým střeleckým apetitem po přestávce navázali. Hattrickem se blýskl lubenský Varyš.

„Vzhledem k minulému kolu v Jesenici bylo z mé strany trochu vyříkávání v kabině a myslím, že to padlo na úrodnou půdu. Zahráli jsme herně dobré utkání. Byly tam věci, které chci vidět, ale opět koncovka… Mělo padnout 15 gólů,“ pronesl po vítězství rozdílem třídy domácí lodivod Jiří Týče.

Hředle tak prožily víkend hrůzy. A tým padl 1:7, béčko 0:9, celkové skóre 1:16…


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...