Po nepřesvědčivém výkonu v Lišanech si Kněževes devíti zásahy spravila chuť nad rezervou Zavidova. Hrálo se slovy klasika televizních komentátorů Karola Poláka "v takej hmle, že aj vtáky chodili pešo". Potvrzuje to fotogalerie u článku a snímky Štefana Ferencze. 

Stejný počet branek nasázely Senomaty do sítě Lužné, když sokovi udělily lekci z produktivity a vyhouply se v tabulce hned za Hředle.

V Roztokách si Rynholec vytvořil dvoubrankový náskok už během prvního poločasu. Po přestávce přišel tlak domácích a nespočet standardních situací, o snížení se ale postaral pouze Čermák z penalty. Ve vyrovnaném utkání v Jesenici se blýskl hattrickem Vojtěch Kapr a výrazně se v dramatické bitvě zasloužil o výhru Řevničova.

Po přežitém prvním poločase na Šamotce se Olešná mohla těšit z bezbrankového stavu, ve druhém dějství byli domácí už produktivnější.

TN RAKOVNÍK B – OLEŠNÁ 3:0

Bezbrankový stav drželi fotbalisté Olešné ještě o přestávce. Za husté mlhy i s potřebou dávkou štěstí přežívali jednu šanci Tatranu za druhou. Po otočce se obraz hry nezměnil, pouze domácí začali své příležitosti proměňovat. V 53. minutě nemusel Makram ani vyskočit, když hlavou zakončil přesně mířený centr. O pár minut později Pavlíček sice vykryl střelu Hájka, ale míč nakonec nešťastně doskákal za brankovou čáru. V závěru utkání kapitán Hájek proměnil nařízenou penaltu a stvrdil zasloužené vítězství domácích.

JESENICE – ŘEVNIČOV 3:4

Oslabený Řevničov vstoupil do utkání výborně, když v 5. minutě Kapr bodlem vstřelil úvodní branku. Natrvalo dlouho a domácí stoper vypálil zpoza velkého vápna. Tomeš dokázal střelu vyrazit pouze k Jeníčkovi, který pohodlně zakončil. Velkou příležitost měl Kapr, ale jeho pokus zastavila branková konstrukce.

Ve druhém dějství se Brdovi vyplatilo zahrát standardní situaci pod naskakující zdí. Minutu na to standardka pomohla i na druhé straně, když si Kapr naskočil na rohový kop. Po hodině hry Kapr po svém úniku zkompletoval hattrick. Pět minut před závěrem utkání Kohout potrestal chybu při rozehrávce.

Poslední minuty byly pro Spartu hektické. Po zranění Vaita dohrávala pouze v deseti a domácí se hnali za vyrovnáním. To se povedlo pouze Mutínskému, který jen snížil na rozdíl jedné branky.

LIŠANY – PUSTOVĚTY 5:2

Lišany jsou poslední kola na vítězné vlně, ovšem vstup do utkání s Pustověty jejich vzrůstající výkonnosti neodpovídal. Hosté byli aktivnějším a fotbalovějším celkem, z jejich tlaku také vyústila první branka, když Hranai ve skluzu zakončoval na zadní. Inkasovaná branka Lišany probudila a do poločasu nepříznivý vývoj dokázaly otočit.

Na druhé straně Zdeněk Řepka si s pokusy Petáka a Kindla poradil bravurně. Po přestávce Pustověty vstřelily tři branky, ovšem drama se nekonalo, jelikož dva zásahy byly do vlastní sítě.

12. kolo: Kněževes – Zavidov B 9:3 (15., 28. a 33. Fiška, 19., 51. a 69. Plaček, 46. a 55. Čihař, 85. Šíma – 34. a 73. Sekyra, 51. Korčák), Senomaty – Lužná 9:2 (7., 32. a 88. Moroz, 24. a 68. Vávra, 35. z pen. Kokšál, 38. a 60. Žebrakovský, 70. Hudák – 41. Vejvoda, 61. Špička), Roztoky – Rynholec 1:2 (45+1. z pen. Čermák – 18. Kedroň, 43. Stránský), Hředle – Městečko nehráno, Jesenice – Řevničov 3:4 (9. Jeníček, 48. Brda, 90. Mutínský – 5., 49. a 61. Kapr, 85. Kohout), Tn Rakovník B – Olešná 3:0 (53. Ben Hadj, 58. a 84. z pen. Hájek), Lišany – Pustověty 5:2 (31. Haifler, 36. Řepka, 46. vl. Volráb, 52. Feher, 72. vl. Šimon – 22. Hranai, 85. Bičovský).


Načítám tabulku ...