Velká sláva se chystá do Hředlí, kde otevřou nové kabiny a rádi by si k večerním pohodovému posezení dali tříbodové představení s Lužnou. I ta má však pár zkušených hráčů.

Každopádně bude zajímavé, jak se jednotlivé týmy popasují s letními dovolenými svým borců, ne každý to bude mít jednoduché. A výsledky tak mohou být překvapivé.

Třeba Jesenice měla v poháru v Lišanech spoustu hráčů na střídání, ale na výhru jí to nestačilo, Roušavý minutu před konce rozhodl pro Lišany (2:1).

Zajímavé bude sledovat i Kněževes - s navrátilcem Vrábíkem bude o dost silnější. Senomaty jsou ale doma…

V neděli se hraje jediný duel, v němž se proti proudu Rakovnického potoka vydá Městečko na Tatran, který po dobrovolném sešupu z B třídy čeká v okrese premiéra.

Ve třetí třídě ukázaly zajímavou formu Sýkořice triumfem na turnaji v Bratronicích, kde zářil brankář Růžička, ale silný bude jako vždy i Pavlíkov. Ten v poháru nachytal béčko Zavidova výhrou 3:1. Jan Jiroušek dal dvě branky, nechal si něco také na Petrohrad? Ten se musí zlepšit, se Hředlemi to v poháru byla slabota (1:9).

I. B třída: Lubná (v černozeleném) potvrdila dobrou formu, Vinařice porazila 4:1.
Horko v Lubné a výměna trenéra těsně před startem I. B třídy!

Sobota 14. února:

Okresní přebor: Jesenice - Rynholec (10, Šefara – Žemlička, Tichý), Hředle - Lužná (13:30, Strouhal – Husák, Kozák), Senomaty – Kněževes (Týče - Brejník), Roztoky – Zavidov B (Husák), Lišany – Řevničov (Žemlička), Pustověty - Olešná (Kozák – Strouhal, Fejfar).

III. třída: Mšecké Žehrovice – Kolešovice (Vodrážka - Kozák, Strouhal).

IV. třída: Srbeč – Roztoky B (13:30, Vodrážka).

Neděle 15. srpna:

Okresní přebor: Tn Rakovník B – Městečko (10, Žemlička – Šefara, Týče).

III. třída: Oráčov – Janov (13:30, Šefara - Žemlička, Tichý), Sýkořice – Slabce (Beneš A. - Beneš J., Červený), Chrášťany – Kroučová, Pavlíkov - Petrohrad (Týče), Čistá – Šanov (Kozák - Žemlička, Tichý).

IV. třída: Kounov - Senomaty B (10, Brejník - Vodrážka, Červený), Ruda – Hředle B (13:30, Strouhal).

Fotbalová příprava: SK Rakovník B (v červeném) hostil Zavidov.
Tři svatby a fotbalový pohřeb? V Zavidově ani náhodou!