Tatran Rakovník – Hořovicko B 2:0 (0:0)

Hosté přijeli k utkání v jedenácti lidech, z toho šest hráčů obléká dorostenecký dres. Od začátku tak byla znatelná převaha domácího týmu, který ale nešlapal do plných a přizpůsobil se soupeřově hře. Hořovicko se soustředilo na obranu, neustále přerušovalo hru. Do poločasu se neujala žádná z několika šancí domácích. Poula mohl střílet, ale místo toho hledal Kapouna ve vápně. Pak ještě Beneš a Kapoun mířili hlavou vedle. Skóre nezměnil ani Hůla. Na druhé straně hosté se před tatranskou brankou ocitli jen dvakrát a Procházka musel zasahovat. Nejprve vytáhl střelu nad břevno a podruhé po trestném kopu vytlačil balon konečky prstů na tyč.

Ve druhé půli se podařilo Tatranu konečně skórovat, když po pravé straně utekl Beneš a z vápna napálil balon pod břevno – 1:0. O pět minut později Čermák vybojoval balon v rohu hřiště a probojoval se až do vápna, kde ho soupeř poslal k zemi. Nařízený pokutový kop proměnil Beneš – 2:0. Šance měli ještě Fekete, Kratochvíl a Hájek, jehož střela prolétla těsně vedle šibenice, ale výsledek už se nezměnil.

Tatran Rakovník: Procházka – Vecka, Kratochvíl, Vrábík, Kollár – Hůla, Hájek, Poula, Čermák – Beneš (76. Brož), Kapoun T. (68. Fekete).