Sokol Branov - Hředle 6:0 (5:0)

Branov rozhodl o osudu svého soupeře už na začátku zápasu, kdy během dvaceti minut nastřílel čtyři branky. Jako první se do hředelské sítě trefil kanonýr všech střelců M. Červenka, který hlavou po standardce nedal gólmanovi šanci - 1:0. Za pět minut úřadoval ten samý hráč, jenž dostal dlouhý balon za obranu, ten zpracoval a přesně vystřelil – 2:0. Jak se ukázalo, tak co pět minut, to gól domácích. Ze třetí trefy se radoval po centru ze strany Kruba – 3:0. Hředle na lídra nestačily a výsledkem byly další dva góly. V 17. minutě navyšoval krásnou střelou z třiceti metrů Opl a deset minut před přestávkou pak pečetil na poločasových 5:0 Dochtor po kombinaci ze strany.

Po přestávce se hra domácích viditelně zhoršila, i když ještě jednou skórovali Podzemským. To bylo ale hned v začátku a pak už žádné trefy nepřišly.

„Druhá půle z mé strany vypadala jako podcenění, uspokojení s výsledkem. Hra byla rozháraná a rozhodně ne podle mých představ,“ jednoduše shrnul průběh druhé pětačtyřicetiminutovky trenér Branova Jaroslav Hamouz.