II. třída - 24. kolo
ČL Kolešovice - TJ Čistá 6:1 (3:0) – (Kozák 4, Jankura P., Matějovský – Ouřada), FK Hředle - So. Sýkořice 1:3 (0:3) – (Diviš, Slabý, Linc ml. – Haluza), So. Branov - FC Po Olešná 5:2 (1:1) – (Helebrant 2, Hejda, Podzemský, Dubský T. – Mucha, Brejcha), ESTA Oráčov - TJ Roztoky 3:1 (0:1) – (Vachtl S. 2, Jeníček – Krchov), Ol. Rakovník - FC05 Zavidov 0:4 (0:4) – (Kubla 2, Blecha, Devera), Tn. Rakovník B - Sp. Lužná 0:0, So. Mšec - Sp. Řevničov 6:1 (1:1) – (Vajnar 2, Neužil, Zeman, Bohatý, Rais).
1. Sp. Lužná 24 19 4 1 81 : 18 61 ( 25)
2. ESTA Oráčov 24 19 2 3 99 : 34 59 ( 23)
3. Tn. Rakovník B 24 13 7 4 66 : 27 46 ( 10)
4. So. Branov 24 13 3 8 58 : 52 42 ( 6)
5. So. Mšec 24 10 6 8 64 : 49 36 ( 0)
6. FC Po Olešná 24 10 6 8 53 : 46 36 ( 0)
7. FC05 Zavidov 24 10 4 10 51 : 44 34 ( -2)
8. ČL Kolešovice 24 10 4 10 49 : 49 34 ( -2)
9. Ol. Rakovník 24 10 2 12 53 : 57 32 ( -4)
10. So. Sýkořice 24 10 2 12 49 : 60 32 ( -4)
11. TJ Roztoky 24 9 2 13 34 : 50 29 ( -7)
12. FK Hředle 24 6 4 14 30 : 60 22 (-14)
13. Sp. Řevničov 24 2 2 20 23 : 87 8 (-28)
14. TJ Čistá 24 2 2 20 16 : 93 8 (-28)

Střelci
Bařtipán Jaroslav (Oráčov) – 30, Jeníček David (Oráčov) – 26, Kozák Lubomír (Kolešovice) – 24, Dyršmíd Petr (Ol. Rakovník) – 17, Diviš Luboš (Sýkořice) – 15, Lukeš Martin (Lužná) – 15, Kollár Pavel (Tn. Rakovník B) – 14, Trkal Jakub (Mšec) – 14, Neužil Petr (Mšec) – 13, Šnajdr Radek (Lužná) – 13, Helebrant Luboš (Branov) – 12, Zeman Jan (Mšec) – 12, Devera Daniel (Zavidov) – 11, Fronk Stanislav (Lužná) – 11, Šťastný Petr (Oráčov) – 11, Amauwah Bethel (Tn. Rakovník B) – 10, Ambrůžek Petr (Lužná) – 10, Hejda Radek (Branov) – 10, Koc Jaroslav (Zavidov) 10, Vachtl Slavomír (Oráčov) – 10, Blecha Lukáš (Zavidov) – 9, Burian Matěj (Olešná) – 9, Rösler Václav (Roztoky) - 9, Slabý Jaroslav (Sýkořice) – 9, Topinka Radim (Tn. Rakovník B) – 9, Dubský Tomáš (Branov) – 8, Majba Lukáš (Lužná) – 8, Rek Martin (Ol. Rakovník) – 8, Bohatý Pavel (Mšec) – 7, Mucha Filip (Olešná) – 7, Podzemský Petr (Branov) – 7, Procházka Aleš (Olešná) – 7, Roubík Petr (Kolešovice) – 7, Beneš Vladimír (Tn. Rakovník B) – 6, Brejcha Pavel (Olešná) – 6, Hošek Jiří (Řevničov) – 6, Hrbek Pavel (Hředle) – 6, Hubáček Zdeněk (Olešná) – 6, Katona Petr (Oráčov) – 6, Krůta Václav (Roztoky) – 6, Altman Pavel (Oráčov) – 5, Ďurina Štefan (Hředle) – 5, Kolář Robert (Ol. Rakovník) – 5, Kraus Tomáš (Branov) – 5, Stránský Tomáš (Mšec) – 5, Bok Zbyšek (Lužná) – 4, Došek Milan (Branov) – 4, Drvota František (Ol. Rakovník) – 4, Haluza Miroslav (Hředle) – 4, Hlavsa Aleš (Olešná) – 4, Klátil Pavel (Hředle) – 4, Krátký Tomáš (Branov) – 4, Kubla Aleš (Zavidov) – 4, Pech Roman (Ol. Rakovník) – 4, Plincner Lukáš (Zavidov) – 4, Somol Martin (Tn. Rakovník B) – 4, Staněk Petr (Lužná) – 4, Stibor Radek (Hředle) – 4, Tvrz Martin (Tn. Rakovník B) – 4, Barthel Pavel (Kolešovice) – 3, Burdil Tomáš (Zavidov) – 3, Cívka Roman (Mšec) – 3, Dolejš Marcel (Roztoky) – 3, Fako Miroslav (Čistá) – 3, Flajšingr Petr (Oráčov) – 3, Horn Josef (Branov) – 3, Ličman Milan (Olešná) – 3, Mutínský Jan (Sýkořice) – 3, Pfeifer Josef (Oráčov) – 3, Polanský Jiří (Lužná) – 3, Poula Ondřej (Tn. Rakovník B) – 3, Sýkora Milan (Ol. Rakovník) – 3, Šíma Libor (Zavidov) – 3, Šmíd Vojtěch (Hředle) - 3, Šperk Patrik (Zavidov – Čistá) – 3, Štrach Petr (Sýkořice) – 3, Tesárek Martin (Sýkořice) – 3, Tóth Martin (Řevničov) – 3,

III. třída - 24. kolo
So. Pustověty - SK Lány B 4:3 (2:2) – (Fratina 2, Bretšnajdr, Šarankievič – Humr, Kosár, Černý), So. Kroučová - TJ Šanov 5:4 (3:2) – (Husák 3, Bohatý, Janek), FK Kněževes B - So. Janov 3:2 (2:2) – (Kutílek M., Vaníček, Hanych – Zrubec, Dušek), Sp. Lužná B - SK Pavlíkov B 1:3 (0:1) – (Dolhý), So. N. Strašecí B - So. Branov B 5:1 (1:0) – (Zázvorka 2, Cingr, Kuthan, Vacek), SK Lišany - So. Srbeč 3:2 (0:1) – (Loder, Bagi, Jelínek – Svítek 2), B. Rynholec - Sj. Chrášťany 1:2 (1:1) – (Petrus J.).
1. So. N. Strašecí B 24 15 1 8 61 : 41 46 ( 10)
2. SK Lány B 24 14 2 8 58 : 37 44 ( 8)
3. FK Kněževes B 24 13 4 7 60 : 54 43 ( 7)
4. SK Pavlíkov B 24 12 5 7 50 : 42 41 ( 5)
5. So. Pustověty 24 12 4 8 71 : 41 40 ( 4)
6. SK Lišany 24 12 2 10 50 : 43 38 ( 2)
7. B. Rynholec 24 11 3 10 41 : 42 36 ( 0)
8. So. Branov B 24 10 3 11 63 : 67 33 ( -3)
9. So. Srbeč 24 10 2 12 64 : 49 32 ( -4)
10. Sj. Chrášťany 24 8 6 10 39 : 60 30 ( -6)
11. So. Janov 24 9 2 13 28 : 48 29 ( -7)
12. So. Kroučová 24 8 4 12 60 : 67 28 ( -8)
13. Sp. Lužná B 24 7 3 14 38 : 67 24 (-12)
14. TJ Šanov 24 4 5 15 38 : 63 17 (-19)

IV. třída - 26. kolo
M. Hřebečníky - FC Po Olešná B 4:3 (0:2) – (Zikmund 2, Vejtasa, Bendl),Ol. Rakovník B - So. Ruda 3:2 (0:1) – (Rek 2, Kejla), ESTA Oráčov B - FALCO Kounov 2:6 (1:3) – (Klouček, Sejpka), TJ Slabce - FK Svojetín 3:0 kont. – hosté se k utkání nedostavili, FC Hořesedly - SK Senomaty B 3:2 (1:1) – (Chadima, Machovec ml., Kozák – Cafourek, Kotek), So. P. Újezd - R. Třtice 6:1 (2:1) – (Novák 3, Polcar J., Klekner, Polcar M.), So. Lodenice a B. Lubná – volno.
1. SK Senomaty B 24 17 2 5 91 : 38 53 ( 17)
2. So. Ruda 24 15 5 4 89 : 36 50 ( 14)
3. FC Po Olešná B 25 14 7 4 63 : 33 49 ( 13)
4. TJ Slabce 24 15 2 7 81 : 51 47 ( 11)
5. ESTA Oráčov B 24 13 4 7 72 : 40 43 ( 7)
6. Ol. Rakovník B 24 12 3 9 67 : 61 39 ( 3)
7. FC Hořesedly 25 12 2 11 55 : 62 38 ( -1)
8. FALCO Kounov 24 11 4 9 77 : 60 37 ( 1)
9. So. P. Újezd 24 10 7 7 58 : 46 37 ( 1)
10. B. Lubná 24 9 2 13 39 : 65 29 ( -7)
11. So. Lodenice 24 9 0 15 51 : 64 27 ( -9)
12. M. Hřebečníky 24 6 1 17 44 : 65 19 (-17)
13. R. Třtice 25 4 5 16 47 : 90 17 (-19)
14. FK Svojetín 25 1 0 24 15 : 138 3 (-36)
Okr. pohár dorostu sk. A - 5. kolo
FK Kněževes - FC05 Zavidov 3:2 (1:0) – (Vaníček 2, Miksa), ČL Kolešovice - FC Jesenice 0:1.
1. FC Jesenice 5 5 0 0 21 : 2 15 ( 9)
2. FK Kněževes 5 3 1 1 10 : 12 10 ( 1)
3. ČL Kolešovice 5 1 1 3 13 : 12 4 ( -5)
4. FC05 Zavidov 5 0 0 5 3 : 21 0 ( -6)
Okr. pohár dorostu sk. B - 5. kolo
TJ Roztoky - SK Lány 3:3 (0:1) – (Kaplan, Zábraczký, Maršík – Beluš 2, Sedláček), Sp. Lužná - So. Mšec 1:2 (1:1) – (Schöler).
1. So. Mšec 5 4 0 1 18 : 4 12 ( 6)
2. Sp. Lužná 5 3 0 2 13 : 14 9 ( 0)
3. TJ Roztoky 5 2 1 2 12 : 8 7 ( -2)
4. SK Lány 5 0 1 4 6 : 23 1 ( -5)
Okr. pohár st. žáků sk. A - 5. kolo
B. Lubná - ESTA Oráčov 4:0 (1:0) – (Brabec 2, Šesták Jan, Vopat), TJ Čistá - ČL Kolešovice 1:3 (1:2) – (Mihál – Herink, Sýkora, Veidenthaler),.
1. ČL Kolešovice 5 5 0 0 34 : 3 15 ( 9)
2. B. Lubná 5 2 0 3 13 : 11 6 ( -3)
3. TJ Čistá 5 2 0 3 9 : 23 6 ( -3)
4. ESTA Oráčov 5 1 0 4 6 : 25 3 ( -3)

Okr. pohár st. žáků sk. B - 5. kolo
B. Rynholec - Ch. Mutějovice 3:2 (1:0) – (Ledvinka 2, Kaválek – Vitner 2), SK Lány - So. Mšec 2:0 (2:0) – (Kindl 2).
1. B. Rynholec 5 3 1 1 10 : 8 10 ( 1)
2. SK Lány 5 2 2 1 8 : 6 8 ( -1)
3. So. Mšec 5 2 0 3 4 : 8 6 ( 0)
4. Ch. Mutějovice 5 1 1 3 7 : 7 4 ( -2)

OP ml. žáků - 17. kolo
FC Po Olešná - Tn. Rakovník 0:4 (0:2) – (Roušavý 2, Pšenička, Andrt)
OP ml. žáků - 20. kolo
SKP Rakovník - FC Po Olešná 3:2 (1:1) – (Kalvach, Čech, Haifler – Sládek J., Červenka), TJ Slabce - TJ Šanov 17:1 (10:0) – (Cílek 5, Vyskočil 4, Mužík 3, Hlaváčková 2, Galia M. 2, Beránek – Hlavsa M.), TJ Roztoky - SK Pavlíkov 3:1, FC Jesenice - TJ Čistá 1:2 (Kaplan), SK Senomaty - FC05 Zavidov – odloženo na 11.6., Tn. Rakovník – volno.
1. Tn. Rakovník 19 18 1 0 114 : 27 55 ( 28)
2. SKP Rakovník 19 16 1 2 112 : 43 49 ( 19)
3. TJ Čistá 19 12 3 4 77 : 26 39 ( 12)
4. TJ Roztoky 19 12 1 6 92 : 18 37 ( 7)
5. TJ Slabce 19 10 1 8 104 : 45 31 ( 1)
6. FC Jesenice 20 10 1 9 84 : 60 31 ( 1)
7. SK Pavlíkov 19 9 1 9 48 : 59 28 ( 1)
8. FC Po Olešná 19 5 2 12 31 : 58 17 (-10)
9. SK Senomaty 18 4 1 13 26 : 106 13 (-11)
10. FC05 Zavidov 18 1 1 16 18 : 129 4 (-26)
11. TJ Šanov 19 0 1 18 19 : 154 1 (-29)

Okr. pohár st. přípravek sk. A - 5. kolo
SKP Rakovník - FC Jesenice 11:1 (7:0) – (Prokop 4, Nader 2, Ondříček 2, Haifler 2, Kalvach – Kapoun), So. Janov- volno.
1. SKP Rakovník 3 3 0 0 36 : 2 9 ( 3)
2. FC Jesenice 4 2 0 2 8 : 17 6 ( 0)
3. So. Janov 3 0 0 3 2 : 27 0 ( -3)

Okr. pohár st. přípravek sk . B - 5. kolo
Tn. Rakovník - Sp. Řevničov 9:0 (2:0) - (Roušavý 3, Neveďal 2, Henzély 2, Haničák, Pšenička), Sp. Lužná – volno.
1. Tn. Rakovník 3 3 0 0 24 : 1 9 ( 3)
2. Sp. Řevničov 4 2 0 2 6 : 17 6 ( 0)
3. Sp. Lužná 3 0 0 3 2 : 14 0 ( -3)

Okr. pohár ml. přípravek - 6. kolo
Tn. Rakovník - SKP Rakovník 3:2 (1:0) – (Beneš J. 2, Drozda – Rohla, vlastní), So. N. Strašecí - SKP Rakovník B 5:0.
Konečná tabulka
1. Tn. Rakovník 6 5 1 0 40 : 4 16 ( 7)
2. SKP Rakovník 6 4 1 1 33 : 4 13 ( 4)
3. So. N. Strašecí 6 2 0 4 20 : 18 6 ( -3)
4. SKP Rakovník B 6 0 0 6 0 : 67 0 ( -9)


Výběr U-13
Výsledky celostátního finále okresních výběrů U-13, hraného na hřištích v Jindřichově a Lázních Velké Losiny.
Skupina „A“: OFS Šumperk – OFS Ústí n.L. 0:1, OFS Klatova – PFS Praha 0:5, PFS Praha – OFS Šumperk 1:1, OFS Ústí n.L. – OFS Klatovy 1:3, PFS Praha – OFS Ústí n.L. 5:1, OFS Šumperk – OFS Klatovy 2:3.
Skupina „B“: OFS Rakovník – MěFS Brno-město 1:0 (Jurgovski), OFS Ústí n.O. – OFS Zlín 1:0, OFS Zlín – OFS Rakovník 0:0 (na p.k. 5:6), MěFS Brno-město – OFS Ústí n.O. 0:1, OFS Rakovník – OFS Ústí n.O. 0:2, OFS Zlín – MěFS Brno-město 1:3.
Utkání o 7.-8. místo OFS Šumperk – OFS Zlín 1:0, o 5. – 6. místo MěFS Brno-město – OFS Ústí n.L. 2:1, o 3. – 4. místo OFS Klatovy – OFS Rakovník 2:0, o 1. – 2. místo OFS Ústí n.O. – PFS Praha 1:0.

AUTOR: JAroslav Kraus