II. třída - 8. kolo
ČL Kolešovice - So. Sýkořice 2:1 (1:0) – (Kozák 2 – Diviš), Sp. Řevničov - Sp. Lužná 1:4 (0:2) – (za hosty Quaiser 2, Fronk, Lukeš), FK Hředle - TJ Roztoky 2:1 (1:1) – (Šmíd, Klátil – Krůta L.), ESTA Oráčov - So. Branov 10:1 (4:1) – (Vachtl 4, Jeníček 3, Altman, Bařtipán, Šťastný – Horn), Ol. Rakovník - TJ Čistá 5:0 (1:0) – (Drvota 2, Pech 2, Dyršmíd), Tn. Rakovník B - FC Po Olešná 8:0 (5:0) – (Kollár 4, Betel, Tvrz, Kapoun L., Beneš V.), So. Mšec - FC05 Zavidov 7:2 (2:1) – (Neužil 3, Zeman 2, Trkal 2).

1. Sp. Lužná 8 7 1 0 29 : 4 22 ( 13)
2. ESTA Oráčov 8 6 0 2 43 : 15 18 ( 3)
3. Ol. Rakovník 8 5 1 2 27 : 12 16 ( 1)
4. Tn. Rakovník B 8 4 4 0 25 : 11 16 ( 1)
5. So. Sýkořice 8 4 1 3 16 : 13 13 ( 1)
6. FC Po Olešná 8 4 1 3 20 : 20 13 ( 4)
7. ČL Kolešovice 8 3 3 2 15 : 17 12 ( 0)
8. So. Mšec 8 3 1 4 18 : 15 10 ( -2)
9. FK Hředle 8 3 1 4 10 : 17 10 ( -5)
10. So. Branov 8 2 3 3 13 : 23 9 ( -3)
11. FC05 Zavidov 8 2 1 5 14 : 22 7 ( -2)
12. TJ Roztoky 8 2 1 5 8 : 20 7 ( 1)
13. TJ Čistá 8 1 1 6 4 : 27 4 ( -8)
14. Sp. Řevničov 8 0 1 7 3 : 29 1 (-14)

Střelci
Bařtipán Jaroslav (Oráčov) – 13, Jeníček David (Oráčov) – 12, Kollár Pavel (Tn. Rakovník B) – 9, Kozák Lubomír (Kolešovice) – 8, Dyršmíd Petr (Ol. Rakovník) – 7, Amauwah Betel (Tn. Rakovník B) – 6, Diviš Luboš (Sýkořice) – 6, Neužil Petr (Mšec) – 6, Vachtl Slavomír (Oráčov) – 6, Zeman Jan (Mšec) – 6, Ambrůžek Petr (Lužná) – 5, Hejda Radek (Branov) – 5, Šnajdr Radek (Lužná) – 5, Drvota František (Ol. Rakovník) – 4, Fronk Stanislav (Lužná) – 4, Koc Jaroslav (Zavidov) 4, Lukeš Martin (Lužná) – 4, Burian Matěj (Olešná) – 3, Došek Milan (Branov) – 3, Katona Petr (Oráčov) – 3, Mucha Filip (Olešná) – 3, Pech Roman (Ol. Rakovník) – 3, Roubík Petr (Kolešovice) – 3, Slabý Jaroslav (Sýkořice) – 3, Šťastný Petr (Oráčov) – 3,

III. třída - 8. kolo
So. Kroučová - SK Lány B 2:3 (0:1) – (Bílek, Štěpán), So. Pustověty - So. Janov 6:0 (2:0) – (Šarankievič 2, Fratina 2, Šimon, Drexler), So. Branov B - Sj. Chrášťany 6:5 (3:1)- (Šindelář 3, Zmrzlý 2, Pravda – Redl, Hodík, Procházka, Podolka, Karas), FK Kněževes B - SK Lišany 2:1 (0:0) – (Elznic, Vondruška – Karas), So. N. Strašecí B - SK Pavlíkov B 2:0 (2:0) – (Kougl V., Kaválek), B. Rynholec - So. Srbeč 4:2 (3:2) – (Wittmayer 2, Petrus L., Měsíček), Sp. Lužná B - TJ Šanov 1:0 (0:0) – (Šnajdr).

1. SK Pavlíkov B 8 5 1 2 19 : 12 16 ( 7)
2. SK Lány B 8 5 1 2 19 : 13 16 ( 7)
3. FK Kněževes B 8 5 1 2 25 : 22 16 ( 1)
4. So. Pustověty 8 4 2 2 25 : 14 14 ( -1)
5. So. N. Strašecí B 8 4 1 3 20 : 18 13 ( 1)
6. B. Rynholec 8 4 1 3 17 : 17 13 ( -2)
7. So. Janov 8 4 1 3 11 : 15 13 ( 4)
8. TJ Šanov 8 3 2 3 15 : 10 11 ( -1)
9. Sp. Lužná B 8 3 2 3 11 : 11 11 ( -4)
10. So. Branov B 8 3 2 3 17 : 20 11 ( -1)
11. Sj. Chrášťany 8 3 2 3 16 : 19 11 ( 2)
12. So. Srbeč 8 2 0 6 17 : 23 6 ( -6)
13. So. Kroučová 8 1 2 5 20 : 25 5 ( -7)
14. SK Lišany 8 1 0 7 12 : 25 3 ( -9)

IV. třída - 8. kolo
Ol. Rakovník B - B. Lubná 3:3 (Cibulský 2, Kubla), SK Senomaty B - FK Svojetín 7:2 (3:1) – (Fronk 2, Vála 2, Richter, Štván, Poláne – Rybáček, Pokorný), FC05 Zavidov B - FC Po Olešná B 1:4 (0:2), ESTA Oráčov B - M. Hřebečníky 3:2 (2:1) – (Jankura L., Holan, Jeníček), So. P. Újezd - So. Ruda 2:2 (1:1) – (Polcar B., Novák F.), TJ Slabce - FALCO Kounov 7:5 (3:2) – (Tvrz 2, Votava, Schejbal J., Schejbal V., Gajdoš, Černohorský), FC Hořesedly - So. Lodenice 5:1 (1:0) – (Lukách 2, Fryč, Macourek, Němec), R. Třtice – volno.

1. FC Po Olešná B 9 7 1 1 32 : 9 22 ( 7)
2. SK Senomaty B 9 7 1 1 34 : 14 22 ( 10)
3. TJ Slabce 8 6 0 2 38 : 24 18 ( 3)
4. So. Ruda 8 5 2 1 26 : 15 17 ( 8)
5. ESTA Oráčov B 8 5 1 2 31 : 12 16 ( 1)
6. B. Lubná 9 5 1 3 19 : 23 16 ( 1)
7. So. P. Újezd 8 4 3 1 20 : 12 15 ( 3)
8. FC Hořesedly 9 4 0 5 17 : 29 12 ( 0)
9. Ol. Rakovník B 8 3 1 4 24 : 19 10 ( -5)
10. FALCO Kounov 9 2 3 4 23 : 26 9 ( -3)
11. R. Třtice 8 2 1 5 20 : 21 7 ( -2)
12. FC05 Zavidov B 8 2 0 6 17 : 25 6 ( -9)
13. M. Hřebečníky 9 2 0 7 14 : 24 6 ( -9)
14. So. Lodenice 8 2 0 6 15 : 27 6 ( -3)
15. FK Svojetín 8 0 0 8 5 : 55 0 ( -9)

OP dorostu - 6. kolo
FK Kněževes - FC Jesenice 1:0 (1:0) – (Hanych), Sp. Lužná - FC05 Zavidov 5:1 (2:1) – (Drenko 2, Kulik 2, Schöler – Čech,), TJ Roztoky - ČL Kolešovice 3:2 (2:0) – (Procházka T., Čumpelík, Knot – Daniš 2), So. Mšec - SK Lány 7:0 (2:0).
OP dorostu - 6. kolo
FC05 Zavidov – FK Kněževes 3:0 kontumačně – start hráče na cizí reg. průkaz.

1. TJ Roztoky 6 5 0 1 18 : 13 15 ( 3)
2. So. Mšec 6 4 1 1 29 : 8 13 ( 4)
3. Sp. Lužná 6 3 1 2 25 : 14 10 ( -2)
4. FC Jesenice 6 3 0 3 21 : 19 9 ( 3)
5. ČL Kolešovice 6 3 0 3 17 : 19 9 ( 0)
6. FK Kněževes 6 2 0 4 8 : 20 6 ( -6)
7. FC05 Zavidov 6 1 1 4 11 : 22 4 ( -2)
8. SK Lány 6 1 1 4 12 : 26 4 ( -2)

OP st. žáků - 6. kolo
TJ Čistá - B. Lubná 3:2 (1:2) – (Sodomek 2, Tupý), B. Rynholec - ESTA Oráčov 4:3 (2:0) – (Beran 3, Ledvinka – Svatoň J. 2, Machková), SK Lány - Ch. Mutějovice 1:0 (1:0) – (Pavelka), So. Mšec - ČL Kolešovice 0:0.

1. ČL Kolešovice 6 5 1 0 33 : 3 16 ( 10)
2. B. Rynholec 6 5 1 0 23 : 8 16 ( 4)
3. TJ Čistá 6 4 0 2 27 : 13 12 ( 0)
4. B. Lubná 6 3 1 2 30 : 13 10 ( 4)
5. So. Mšec 6 2 1 3 8 : 26 7 ( -2)
6. SK Lány 6 2 0 4 7 : 25 6 ( -6)
7. Ch. Mutějovice 6 1 0 5 5 : 23 3 ( -6)
8. ESTA Oráčov 6 0 0 6 6 : 28 0 ( -6)

Okr. pohár ml. žáků - 2. kolo
TJ Slabce – SKP Rakovník 1:10 (1:2) – (Galia M. – Haifler 3, Kalvach 2, Čech, Kadar, Ondříček, Krýl, Netušil), SK Pavlíkov – Tn. Rakovník – odloženo na 18.10., TJ Čistá – FC Jesenice – odloženo na 10.10., SK Senomaty – FC Po Olešná 3:3 (Machková 2, Lisner – Nováček, Lužný, Sládek).

OP ml. žáků - 6. kolo
FC05 Zavidov - TJ Čistá 2:12 (1:5) – (Spěváček 2 – Knot 3, Votroubek 2, Beneš 2, Kos 2, Mihál, Lauber, Pešek), SK Senomaty - SK Pavlíkov 2:3 (2:0) – (Machková 2 – Černá 3), Tn. Rakovník - FC Po Olešná – odloženo na 15.10., FC Jesenice - TJ Šanov 17:1 (Houdek 4, Sochor 4, Mutínský 3, Dlask 2, Pfeifer, Fiala, Kapoun, Beneš), TJ Roztoky - SKP Rakovník 0:0, TJ Slabce – volno.

1. Tn. Rakovník 6 6 0 0 39 : 7 18 ( 9)
2. SK Pavlíkov 6 5 0 1 18 : 16 15 ( 6)
3. FC Jesenice 7 4 1 2 44 : 17 13 ( -2)
4. SKP Rakovník 6 4 1 1 30 : 11 13 ( 10)
5. TJ Čistá 6 4 0 2 31 : 7 12 ( 6)
6. TJ Roztoky 6 3 1 2 19 : 6 10 ( -2)
7. TJ Slabce 6 2 1 3 20 : 17 7 ( 1)
8. FC Po Olešná 5 2 0 3 5 : 12 6 ( -3)
9. FC05 Zavidov 7 1 0 6 14 : 46 3 ( -9)
10. SK Senomaty 7 1 0 6 9 : 48 3 ( -9)
11. TJ Šanov 6 0 0 6 5 : 47 0 ( -9)

OP st. přípravek - 6. kolo
SKP Rakovník - FC Jesenice 13:1 (7:0) – (Haifler 4, Kalvach 4 Kadar 2, Ondříček 2, Netušil – Pfeifer), Tn. Rakovník - Sp. Lužná 5:1 (3:1) – (Sejpka 2, Ludvík, Neveďal, Pšenička - Grill), Sp. Řevničov - So. Janov 5:0 (2:0), B. Lubná – volno.

1. Tn. Rakovník 5 5 0 0 41 : 2 15 ( 6)
2. SKP Rakovník 5 4 0 1 36 : 4 12 ( 3)
3. FC Jesenice 4 3 0 1 15 : 15 9 ( 6)
4. Sp. Řevničov 5 2 0 3 11 : 18 6 ( -6)
5. Sp. Lužná 6 2 0 4 8 : 20 6 ( 0)
6. B. Lubná 4 0 1 3 2 : 22 1 ( -5)
7. So. Janov 5 0 1 4 3 : 35 1 ( -5)

OP ml. přípravek - 6. kolo
So. N. Strašecí - SKP Rakovník 1:5, Tn. Rakovník - SKP Rakovník B 13:0 (6:0) – (Pelc 7, Beneš A. 5, Vávra).
Tabulka po podzimní části
1. Tn. Rakovník 6 6 0 0 48 : 4 18 ( 9)
2. SKP Rakovník 6 4 0 2 32 : 9 12 ( 3)
3. So. N. Strašecí 6 2 0 4 19 : 22 6 ( -3)
4. SKP Rakovník B 6 0 0 6 1 : 65 0 ( -9)