II. třída - 2. kolo

FC05 Zavidov - ČL Kolešovice 6:1 (3:1) – (Blecha 2, Sekyra 2, Korčák, Jelínek – Kozák), ESTA Oráčov - FC Po Olešná 1:1 (1:1) – (Jeníček – Holeček J.), FK Hředle - So. Branov 1:2 (0:0) – (Ďurina – Červenka M., Červenka K.), Tn. Rakovník B - TJ Roztoky 7:1 (3:1) – (Polášek 3, Bethel, Somol, Urik, Šefr – Ježek), SK Lány - Ol. Rakovník 4:1 (2:0) – (Černý Jar. 2, Blín, Vácha – Dyršmíd), So. Mšec - SK Pavlíkov 1:3 (0:2) – ( - Vodrážka T. 2, Franěk D.), So. N. Strašecí B - So. Sýkořice 0:0.

1. So. Branov 2 2 0 0 10 : 1 6 ( 3)
2. Tn. Rakovník B 2 2 0 0 10 : 3 6 ( 3)
3. SK Pavlíkov 2 2 0 0 7 : 1 6 ( 3)
4. SK Lány 2 2 0 0 7 : 1 6 ( 3)
5. ESTA Oráčov 2 1 1 0 6 : 1 4 ( 1)
6. FC05 Zavidov 2 1 0 1 6 : 5 3 ( 0)
7. So. Mšec 2 1 0 1 4 : 5 3 ( 0)
8. TJ Roztoky 2 1 0 1 6 : 8 3 ( 3)
9. FC Po Olešná 2 0 1 1 1 : 4 1 ( -2)
10. So. Sýkořice 2 0 1 1 0 : 5 1 ( -2)
11. So. N. Strašecí B 2 0 1 1 0 : 8 1 ( -2)
12. FK Hředle 2 0 0 2 3 : 5 0 ( -6)
13. Ol. Rakovník 2 0 0 2 3 : 7 0 ( -3)
14. ČL Kolešovice 2 0 0 2 2 : 11 0 ( -3)

Střelci
Červenka Michal (Branov) - 4, Jeníček David (Oráčov) – 4, Černý Jaroslav ( Lány) - 3, Fikejz Martin (Roztoky) – 3, Franěk David (Pavlíkov) – 2, Helebrant Luboš (Branov) - 3, Novák Vratislav (Tn. Rakovník B) – 3, Polášek Radek (Tn. Rakovník B) – 3, Vodrážka Tomáš (Pavlíkov) - 3, Blecha Lukáš (Zavidov) – 2, Sekyra Aleš (Zavidov) – 2, Stránský (Mšec)

III. třída - 2. kolo
B. Rynholec - So. Kroučová 1:3 (1:0), TJ Čistá - SK Lány 2:0 (0:0) – (Rom), SK Pavlíkov B - So. Srbeč 2:2 (1:2) - (Roll 2 – Svítek, David), So. Pustověty - FK Kněževes B 6:1 (4:1) – (Šimon 2, Bretšnajdr, Fratina, Zuska, Knobloch – Kostka), SK Senomaty B - So. Janov 3:1 (1:0) – (Kochleffl P. 2, Lahvička – Holátko), So. Branov B - Sp. Řevničov 3:2 (2:0) – (Kraus, Tomášek, Zmrzlý), Sj. Chrášťany - SK Lišany 1:0 (1:0) – (Hodík).


1. So. Pustověty 2 2 0 0 10 : 3 6 ( 0)
2. So. Kroučová 2 2 0 0 6 : 3 6 ( 3)
3. So. Branov B 2 2 0 0 6 : 4 6 ( 3)
4. TJ Čistá 2 1 1 0 7 : 5 4 ( 1)
5. SK Pavlíkov B 2 1 1 0 5 : 4 4 ( 1)
6. SK Senomaty B 2 1 0 1 5 : 5 3 ( 0)
7. Sj. Chrášťany 2 1 0 1 3 : 3 3 ( 0)
8. So. Janov 2 1 0 1 2 : 3 3 ( 3)
9. SK Lány 2 1 0 1 1 : 2 3 ( 0)
10. So. Srbeč 2 0 2 0 7 : 7 2 ( -1)
11. SK Lišany 2 0 0 2 2 : 4 0 ( -3)
12. Sp. Řevničov 2 0 0 2 2 : 4 0 ( -3)
13. B. Rynholec 2 0 0 2 1 : 4 0 ( -3)
14. FK Kněževes B 2 0 0 2 3 : 9 0 ( -3)

IV. třída - 2. kolo
FK Svojetín - FC05 Zavidov B 1:1 (1:1) – (Berovič), FALCO Kounov - TJ Slabce 2:3, So. Lodenice - FC Hořesedly 4:0 (1:0), FC Jesenice B - M. Hřebečníky 8:0 (5:0), ESTA Oráčov B - Ol. Rakovník B 5:2 (2:1) – (Jankura L. 2, Tokar, Flajšingr, Sejpka – Šuléř, Kalfiřt), B. Lubná - So. Ruda 1:2, So. P. Újezd - FC Po Olešná B 4:2 (3:1) – (Novák 2, Panc, Čech J. – Vašek, Holík), TJ Šanov – volno.

1. FC Jesenice B 3 3 0 0 18 : 2 9 ( 6)
2. ESTA Oráčov B 3 3 0 0 18 : 8 9 ( 6)
3. So. Ruda 3 3 0 0 10 : 4 9 ( 3)
4. So. Lodenice 3 2 1 0 9 : 2 7 ( 1)
5. TJ Slabce 2 2 0 0 10 : 4 6 ( 3)
6. So. P. Újezd 3 2 0 1 11 : 8 6 ( 3)
7. FC05 Zavidov B 3 1 1 1 5 : 7 4 ( -2)
8. Ol. Rakovník B 3 1 0 2 9 : 12 3 ( -3)
9. TJ Šanov 2 1 0 1 5 : 8 3 ( -3)
10. FC Hořesedly 3 1 0 2 6 : 13 3 ( 3)
11. B. Lubná 3 0 1 2 3 : 5 1 ( -2)
12. FK Svojetín 3 0 1 2 4 : 11 1 ( -8)
13. FALCO Kounov 3 0 0 3 8 : 12 0 ( -3)
14. FC Po Olešná B 2 0 0 2 6 : 12 0 ( -3)
15. M. Hřebečníky 3 0 0 3 3 : 17 0 ( -3)

JAROSLAV KRAUS