Fotbal

Krajský přebor

Nové Strašecí - Sokol Libiš 3:1 (0:1)

I. A třída

FK Kněževes - Velká Dobrá 1:2 (0:2)

Tuchlovice - Tatran Rakovník A 2:0

Milín - Jesenice 3:0 (0:0)

I. B. třída

Brandýsek - Pavlíkov 0:1

Mutějovice - Lány 3:2

Okresní přebor

II. třída - 9. kolo
So. Branov - ČL Kolešovice 4:2 (1:1) – (Hejda 2, Štiller, Helebrant), TJ Čistá - ESTA Oráčov 0:7 (0:3) – (Bařtipán J. 2, Jeníček 2, Šťastný, Altman, Katona), FC Po Olešná - Ol. Rakovník 1:3 (1:1) – (Hlavsa – Rek, Kolář, Dyršmíd), FC05 Zavidov - FK Hředle 4:0 (1:0) – (Blecha 3, Bařtipán D.), Sp. Lužná - So. Mšec 5:1 (4:1) – (Šnajdr 2, Ambrožek, Fronk, Quaiser), So. Sýkořice - Sp. Řevničov 3:1 (2:1) – (Brabec, Linc P. ml., Diviš – Bechyňský), TJ Roztoky - Tn. Rakovník B 0:3 (0:1) – (Kollár, Topinka, Somol).

1. Sp. Lužná 9 8 1 0 34 : 5 25 ( 13)
2. ESTA Oráčov 9 7 0 2 50 : 15 21 ( 6)
3. Ol. Rakovník 9 6 1 2 30 : 13 19 ( 4)
4. Tn. Rakovník B 9 5 4 0 28 : 11 19 ( 4)
5. So. Sýkořice 9 5 1 3 19 : 14 16 ( 1)
6. FC Po Olešná 9 4 1 4 21 : 23 13 ( 1)
7. ČL Kolešovice 9 3 3 3 17 : 21 12 ( 0)
8. So. Branov 9 3 3 3 17 : 25 12 ( -3)
9. So. Mšec 9 3 1 5 19 : 20 10 ( -2)
10. FC05 Zavidov 9 3 1 5 18 : 22 10 ( -2)
11. FK Hředle 9 3 1 5 10 : 21 10 ( -5)
12. TJ Roztoky 9 2 1 6 8 : 23 7 ( -2)
13. TJ Čistá 9 1 1 7 4 : 34 4 (-11)
14. Sp. Řevničov 9 0 1 8 4 : 32 1 (-14)

III. třída - 9. kolo
TJ Šanov - FK Kněževes B 2:2 (0:2) – (Růžička, Šulc), So. Janov - B. Rynholec 2:0 (0:0) – (Matuščin, Dušek), SK Pavlíkov B - So. Pustověty 3:1 (1:0) – (Konopásek 2, Polcar), Sj. Chrášťany - So. N. Strašecí B 4:2 (2:2) – (Podolka 2, Šutera, Lauber – Kougl J. 2), SK Lišany - So. Kroučová 2:3 (1:2) - (Kočí, Jelínek), So. Srbeč - Sp. Lužná B 3:1 (1:0) – (Svítek, Řebík, David), SK Lány B - So. Branov B 3:2 (0:2) – (Kostík, Putík, Vácha).

1. SK Pavlíkov B 9 6 1 2 22 : 13 19 ( 7)
2. SK Lány B 9 6 1 2 22 : 15 19 ( 7)
3. FK Kněževes B 9 5 2 2 27 : 24 17 ( 2)
4. So. Janov 9 5 1 3 13 : 15 16 ( 4)
5. So. Pustověty 9 4 2 3 26 : 17 14 ( -1)
6. Sj. Chrášťany 9 4 2 3 20 : 21 14 ( 2)
7. So. N. Strašecí B 9 4 1 4 22 : 22 13 ( 1)
8. B. Rynholec 9 4 1 4 17 : 19 13 ( -2)
9. TJ Šanov 9 3 3 3 17 : 12 12 ( -3)
10. Sp. Lužná B 9 3 2 4 12 : 14 11 ( -4)
11. So. Branov B 9 3 2 4 19 : 23 11 ( -1)
12. So. Srbeč 9 3 0 6 20 : 24 9 ( -6)
13. So. Kroučová 9 2 2 5 23 : 27 8 ( -4)
14. SK Lišany 9 1 0 8 14 : 28 3 (-12)

IV. třída - 9. kolo
FALCO Kounov - FC05 Zavidov B 13:0 (5:0) – (Hubička Jiří 4, Dědek J. 3, Amler F. 3, Amler M., Kukla, Huttr), FK Svojetín - FC Hořesedly 2:3 (1:1) – (za hosty Luksch 2, Němec), R. Třtice - SK Senomaty B 3:1 (1:0) – (Kárník, Simandl, Krob – Lahvička), So. Lodenice - So. P. Újezd 0:3 (0:1), B. Lubná - ESTA Oráčov B 0:2 (0:2) – (Holan, Bařtipán), FC Po Olešná B - Ol. Rakovník B 2:2 (1:0) – (Doležal, Holík – Plánička 2), So. Ruda - TJ Slabce 1:3 (1:2) – (Husák), M. Hřebečníky – volno.

1. FC Po Olešná B 10 7 2 1 34 : 11 23 ( 5)
2. SK Senomaty B 10 7 1 2 35 : 17 22 ( 10)
3. TJ Slabce 9 7 0 2 41 : 25 21 ( 6)
4. ESTA Oráčov B 9 6 1 2 33 : 12 19 ( 4)
5. So. P. Újezd 9 5 3 1 23 : 12 18 ( 6)
6. So. Ruda 9 5 2 2 27 : 18 17 ( 5)
7. B. Lubná 10 5 1 4 19 : 25 16 ( -2)
8. FC Hořesedly 10 5 0 5 20 : 31 15 ( 3)
9. FALCO Kounov 10 3 3 4 36 : 26 12 ( -3)
10. Ol. Rakovník B 9 3 2 4 26 : 21 11 ( -4)
11. R. Třtice 9 3 1 5 23 : 22 10 ( -2)
12. M. Hřebečníky 9 2 0 7 14 : 24 6 ( -9)
13. So. Lodenice 9 2 0 7 15 : 30 6 ( -6)
14. FC05 Zavidov B 9 2 0 7 17 : 38 6 ( -9)
15. FK Svojetín 9 0 0 9 7 : 58 0 (-12)

OP dorostu - 7. kolo
FC05 Zavidov - TJ Roztoky 1:7 (0:2), FC Jesenice - Sp. Lužná 5:1 (2:1) – (Řehoř 2, Kováč 2, Marek – Řepka), SK Lány - FK Kněževes 3:0 (0:0) – (Frank, Řežábek, Hamouz), ČL Kolešovice - So. Mšec 0:8.
Tabulka po podzimní části
1. TJ Roztoky 7 6 0 1 25 : 14 18 ( 6)
2. So. Mšec 7 5 1 1 37 : 8 16 ( 7)
3. FC Jesenice 7 4 0 3 26 : 20 12 ( 3)
4. Sp. Lužná 7 3 1 3 26 : 19 10 ( -2)
5. ČL Kolešovice 7 3 0 4 17 : 27 9 ( -3)
6. SK Lány 7 2 1 4 15 : 26 7 ( -2)
7. FK Kněževes 7 2 0 5 8 : 23 6 ( -6)
8. FC05 Zavidov 7 1 1 5 12 : 29 4 ( -5)

OP st. žáků - 7. kolo
Ch. Mutějovice - So. Mšec 3:3 (3:3) – (Bejbl Jan 2, Kozemský – Šnajdr 2, Cífka),B. Lubná - SK Lány 5:2 (5:1), ČL Kolešovice - B. Rynholec 2:3 (1:1) – (Houška M. Propletený), ESTA Oráčov - TJ Čistá 0:7 (0:3).
Tabulka po podzimní části
1. B. Rynholec 7 6 1 0 26 : 10 19 ( 7)
2. ČL Kolešovice 7 5 1 1 35 : 6 16 ( 7)
3. TJ Čistá 7 5 0 2 34 : 13 15 ( 3)
4. B. Lubná 7 4 1 2 35 : 15 13 ( 4)
5. So. Mšec 7 2 2 3 11 : 29 8 ( -1)
6. SK Lány 7 2 0 5 9 : 30 6 ( -6)
7. Ch. Mutějovice 7 1 1 5 8 : 26 4 ( -8)
8. ESTA Oráčov 7 0 0 7 6 : 35 0 ( -9)

OP ml. žáků - 7. kolo
SKP Rakovník - TJ Slabce – odloženo na 22.10., FC Po Olešná - FC Jesenice – odloženo na 29.10., SK Pavlíkov - Tn. Rakovník 2:6 (0:3) – (Klain, Bureš – Neveďal 2, Roušavý 2, Pšenička, Andrt), TJ Šanov - TJ Roztoky 0:8 (0:6), TJ Čistá - SK Senomaty 10:1 (4:0) – (Votroubek 4. Knot 2, Kos 2, Beneš 2 – Lisner), FC05 Zavidov - volno
OP ml. žáků - 6. kolo
Tn. Rakovník – FC Po Olešná 9:2 (7:2) – (Kabele 3, Pšenička 2, Roušavý 2, Ludvík, Beneš – Nováčková, Sládek J.)

1. Tn. Rakovník 8 8 0 0 54 : 11 24 ( 12)
2. TJ Čistá 7 5 0 2 41 : 8 15 ( 6)
3. SK Pavlíkov 7 5 0 2 20 : 22 15 ( 3)
4. FC Jesenice 7 4 1 2 44 : 17 13 ( -2)
5. TJ Roztoky 7 4 1 2 27 : 6 13 ( 1)
6. SKP Rakovník 6 4 1 1 30 : 11 13 ( 10)
7. TJ Slabce 6 2 1 3 20 : 17 7 ( 1)
8. FC Po Olešná 6 2 0 4 7 : 21 6 ( -3)
9. FC05 Zavidov 7 1 0 6 14 : 46 3 ( -9)
10. SK Senomaty 8 1 0 7 10 : 58 3 ( -9)
11. TJ Šanov 7 0 0 7 5 : 55 0 (-12)

OP st. přípravek - 7. kolo
So. Janov - SKP Rakovník 0:18 (0:5), B. Lubná - Sp. Řevničov 1:5 (0:4), FC Jesenice - Tn. Rakovník 0:3 kont. - domácí nastoupili k utkání s nedostatečným počtem hráčů, Sp. Lužná – volno.

1. Tn. Rakovník 6 6 0 0 44 : 2 18 ( 9)
2. SKP Rakovník 6 5 0 1 54 : 4 15 ( 6)
3. Sp. Řevničov 6 3 0 3 16 : 19 9 ( -3)
4. FC Jesenice 5 3 0 2 15 : 18 9 ( 3)
5. Sp. Lužná 6 2 0 4 8 : 20 6 ( 0)
6. B. Lubná 5 0 1 4 3 : 27 1 ( -8)
7. So. Janov 6 0 1 5 3 : 53 1 ( -8)

Okr. pohár ml. přípravek - 1. kolo
So. N. Strašecí - Tn. Rakovník 1:4, SKP Rakovník - SKP Rakovník B 12:0 (7:0) – (Tesař 4, Rohla 4, Šrédl, Kadar, Ledvina, Hora).

Výsledky MOS 2008/2009
U-13 OFS Kladno – OFS Rakovník 0:4 (0:2) - (Jurgovski 2, Zejmon, Rohla), U-12 OFS Kladno – OFS Rakovník 2:1 (0:1) – (Vyskočil).