FC Jesenice – Tatran Rakovník 0:3 ( 0:0)

První půlka přinesla šance na obou stranách. Jako první zahrozil Tatran, když se Polášek dostal před Bartyzala, ale jeho střelu gólman vyrazil na roh. Na druhé straně se blýskl svým přímým kopem již tradičně Šamberger, ale jeho ránu vymístil Procházka nad břevno. Ke konci poločasu měli více šancí hosté, ale žádnou z nich se proměnit nepodařilo.
Ve druhé pětačtyřicetiminutovce se pokračovalo obdobně jako v té první. Šance na obou stranách, ale gól nepadl ani do jedné branky. Diváci se dočkali až v 70. minutě, když tatranský Poula obstřelil Bartyzala 0:1. Jesenice se snažila o odpověď, ale marně. Vysunula se více dopředu a Tatran trestal podruhé Poláškem 0:2. Aby těch P nebylo málo, přidal do konce zápasu branku ještě Pokorný 0:3.
„ Bylo to derby nevyzpytatelné, soupeř už určitě chtěl doma uhrát body. My jsme je ztráceli doma i venku, takže jsme čekali i na dnešní utkání, abychom něco získali. V prvním poločase už jsme něco naznačili třemi možná čtyřmi slibnými šancemi, pak jsme ale trošku ustoupili od kombinační hry, soupeř si vytvořil standardní situace, ze kterých hrozil. Druhý poločas už jsme je ale do ničeho nepustili a myslím, že jednoznačně zvítězili,“ řekl po utkání trenér Milan Staněk. Na druhé straně smutný trenér Antonín Setnička jen těžko hledal slova. „ Nevím, co bych k tomu řekl, vůbec nemám slov. Nicméně hrajeme pořád bez několika lidí – Roubíka, Elsnice, Poláka. Ale problém je, že si pomalu nevypracujeme šanci. Na druhé straně pak uděláme dvě chyby a je z toho gól. Podle mě rozhodl první gól, jinak do té šedesáté minuty se to převalovalo. Ale je fakt, že Tatran měl o pár šancí víc.“

FC Jesenice: Bartyzal – Worofka, Urik, Beránek, Balý – Gregor, Otcovský, John, Šamberger – Kotek, Wittman (70. Pátek).
Tn. Rakovník: Procházka – Hájek – Kollár, V. Beneš, Krejza – Kratochvíl (81. M. Kapoun), Poula (76. M. Urik), Pokorný, Drochýtek – T. Kapoun, Polášek.