Litol – Nové Strašecí 3:1 (1:0)

Od začátku se hrálo celkem vyrované utkání a domácí hrozili především ze standardních situací. Přesto se všechny branky nakonec zrodily po chybách ve hře. Strašecí mohlo jít do vedení už v 10. minutě po rychlém brejku, který zakončoval Vašák, ale jeho střela nastřelila brankáře. Poté zahrozil také J. Mrázek střelou z dálky, která mířila těsně nad břevno. Litolští se ujali vedení po špatné domluvě stoperské dvojice.

„Po jednom nakoplém balonu do vápna se nedomluvili Duchoň se Štikou. Štika balon nadzvedl a tím Duchoně vřadil ze hry, za ním už stál ale útočník Veselý, který balon zpracoval a zakončil k tyči,“ popsal gólovou situaci Mrázek.

Po změně stran se Strašecí ještě o něco zvedlo, ale další chyba znamenala druhou branku domácích. Duchoň netrfil při odkopu balon a Ježek, jenž běžel sám na branku, obstřelil Kuta – 2:0. Hosté se nepoložili na lopatky a dál se snažili také gólově uspět. To se jim podařilo dvacet minut před koncem, když Koula nacentroval na Šebestu, který hlavičkoval přes celou branku na dobíhajícího Kudelu, jenž poslal míč za záda brankáře – 1:2. Srovnat mohl ještě J. Mrázek, ale po závaru před brankou špičkou těsně minul. Co nedokázalo Strašecí, dokázali v závěru domácí, kteří po chybě Kuta Ježkem navýšili na konečných 3:1.

„Musím uznat, že domácí byli lepší, ale my jsme jim to usnadnili neskutečnými chybami. Dnes musím pochválit rozhodčí za jejich výkony. Utkání odpískali opravdu perfektně. Nemáme si na co stěžovat, prohráli jsme si to sami,“ zhodnotil utkání a smutně podotkl trenér Miloslav Mrázek.

Sokol Nové Strašecí: Kut – Pejša, Štika, Duchoň, Šebesta – Břečka (68. Koula), Mrázek L., Mrázek J, Vašák (40. Zázvorka) – Kudela, Černý.