Lány přečkaly úvodní nápor domácích, poté vstřelily dvě vedoucí branky. Domácí však skóre zápasu ještě do poločasu otočili a …


Sokol Tuchoměřice – SK Lány 5:3 (3:2)

Do zápasu vstoupily mnohom aktivněji domácí Tuchoměřice, které si během prvních patnácti minut vytvořily tři nebezpečné šance. Hostující gólman Haužvic svůj tým ovšem podržel. Pak se potvrdilo staré známé pravidlo „Nedáš – dostaneš!“. Hosté vhazovali aut na polovině soupeře. Míč si vzal do svých paží Pleiner, poslal jej do pokutového území a Reichl si věděl rady – 0:1. O necelých pět minut později zasadily Lány domácímu celku další ránu. Rajgl našel v domácím vápně Pleinera, který rozvlnil domácí síť podruhé – 0:2. Už se zdálo, že si hosté připíší na své konto první mistrovské body. Jenže domácí celek se brzy oklepal, přidal na aktivitě. Domácí nejprve snížili na rozdíl jedné branky z rohového kopu, později přidali i vyrovnávací branku parádní trefou přesně za tyč Haužvicovy svatyně – 2:2. Vedení na svou stranu strhli domácí po zaváhání lánského brankáře, kterému podrazil nohy kluzký terén – 3:2.

V druhém poločasu se lánští fotbalisté pokoušeli vyrovnat stav zápasu. Toho dokonale využívali domácí fotbalisté, kteří svými rychlými útoky zaměstnávali lánskou obranu. Tuchoměřickým se podařilo zvýšit brankový náskok, když potrestali opět zaváhání lánského brankáře – 4:2. Hosty do zápasu vrátil deset minut před koncem Jaroslav Černý – 4:3. V závěru zápasu měl velkou šanci na vyrovnání Vácha, ale nedal. Tuchoměřice v závěru zápasu po rychlém brejku upravily výsledek na konečných 5:3.

„Kluci doplatili na naivitu. Hrajeme sice hezký fotbal, ale strašně naivní. Za výkon musím pochválit Blína a také trio rozhodčích,“ vrátil se k utkání lánský lodivod Milan Dvořák.

SK Lány: Haužvic – Rybář, Dudášik, Rajgl (61. J. Černý), Kubička – Pleiner, Dvořák, Vácha, Blín – Reichl (46. Humr), Švolba.
Trenér: Milan Dvořák.