SK Aritma Praha 97 – SK Rakovník 97 3:3 (0:1)

V prvním dějství si domácí vypracovali několik šancí, které hasil především Kos. Před přestávkou se však prosadil po rychlém útoku rakovnický Knor a bylo to 0:1. Vyrovnání skóre přišlo už ve
2. minutě druhého poločasu a bylo laciné, když domácí hráč hlavičkoval při rohovém kopu nehlídán pohodlně na malém vápně.

Poté Pražané dalšími dvěma góly potrestali laxnost hostí v obranné činnosti. V závěru zápasu vzrostla aktivita rakovnického týmu a přicházely i šance. Burešovi chyběl větší důraz, aby propasíroval míč přes gólmana, Faigl mířil v tutové pozici nad a krátce nato jeho pěknou střelu z vápna vytáhl brankář Aritmy z vinglu.

Tlak nakonec přinesl zasloužené ovoce. Brankami agilního Nováčka a Kovacze hosté smazali náskok domácích.
„I když jsme s kvalitním soupeřem hráli nerozhodně, hráči byli po zápase zklamaní. Na výhru nám ale chybělo proměnit alespoň ještě jednu velkou šanci v závěru utkání, ale především zabránit lehce inkasovaným gólům,“ poznamenal rakovnický trenér Tomáš Pavlíček.

SK Rakovník: Beneš M. – Kos – Kříž, Pfejfer, Beneš – Ludvík, Fajgl, Hrubý, Nováček – Knor, Kovacz, střídali Bureš, Galia, Mužík.

SK Aritma Praha 98 – SK Rakovník 98 4:1 (2:0)

„Domácí hned v úvodu nastřelili břevno a po kličkované ve vápně netrefil jejich útočník naši zcela odkrytou bránu.
Výborně kombinující soupeř si nadále udržoval převahu a z naší strany přicházely jen rušivé útoky, které táhl především Haifler. Po přestávce se zlepšila naše kombinace, ale dva góly Pražanů jsme si vstřelili téměř sami. Za stavu 3:0 unikl po kolmici Čecha Vejvoda a dokázal snížit na 1:3.

Další únik Vejvody po luxusní přihrávce Mezeie zlikvidoval se štěstím domácí gólman. Bohužel více branek jsme tedy nepřidali, naopak domácí pečetili svou výhru dalším gólem,“ viděl zápas Tomáš Pavlíček.

SK Rakovník: Helebrant – Mužík, Pšenička, Hamouz R., Hamouz L. – Galia, Ludvík , Čech, Mezei – Haifler, Vejvoda, střídali Beneš J. a Pfejfer.