Ve skupině A se dařilo týmům SK Kladno a SKP Rakovník, které za sebou zanechaly mužstva Slavoje Kladno a Tatran 2011. Skupinou B prošel bez ztráty Tatran 2010 a společně s ním postoupil tým SK Petřín Plzeň i přes porážku od týmu SK Senomat 0:2. Senomaty ale prohrály s TJ Slabce 0:3 a Plzeň zdolala chlapce ze Slabec 4:0. Minitabulka tři týmů posunula do elitní čtyřky zástupce z Plzně. V zápasech ve skupině o páté až osmé místo nejdříve SK Senomaty podlehly kladenskému Slavoji 1:3 a Slabce porazily Tatran 2011 2:1. Kluci ze šamotky následně vyhráli nad Senomaty v penaltovém rozstřelu. Pátá příčka připadla Slavoji Kladno po vítězství 5:2 nad TJ Slabce. V semifinále nejdříve SK Kladno přehrálo 3:0 Petřín Plzeň a stejným poměrem postoupil do finále Tatran 2010 přes SKP Rakovník.

V souboji o bronz SKP Rakovník porazil kluky z Plzně 3:0.

Finálový zápas to bylo pravé vyvrcholení nedělních bojů. Tatran vedl po brankách bratří Medunů 2:0, ale Kladno vyrovnalo během minuty na 2:2, vzápětí se trefil Polák a Tatran opět vedl. Střela Haluzy v předposlední minutě pod břevno znamenala srovnání a penalty. V následujících třech sériích byli úspěšnější střelci z Kladna (3:1), a tak vítězem pátého dílu Redoby tour se staly hráči SK Kladno, kteří si odvezli ocenění z rukou rodiny Žďanských. Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Matyáš Zachariáš (SK Kladno), nejlepším brankářem Jakub Bretšnajdr. Nejrychlejší branku vstřelil ve čtyřiadvacáté vteřině Štěpán Polák (oba z Tatranu 2010).